Герман закликала боротися з алкоголізмом та Поплавським – це несмак

На думку Герман, університет Поплавського - несмак, а Сердючка - талант.

Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман вважає, що потрібно "скорочувати несмак в українській культурі". Найбільшим несмаком, на думку пані Герман, є алкоголізм та університет Поплавського.

Про це вона заявила журналістам у Каневі Черкаської області.

За словами Герман, "університет Поплавського" (Київський національний університет культури і мистецтв, ректором якого є Михайло Поплавський) потрібно "скоротити як несмак в українській культурі".

"На мою думку, цей заклад культивує все те, від чого треба відмовитися Україні. Але це лише мої ідеї. Коли на пляшці горілки клеють фото матері – це злочин проти нації. Ми повинні рятувати націю від алкоголізму, і коли мама рекламує отруту для своїх дітей – це злочин. Поплавський наносить колосальної шкоди українській культурі. Вірка Сердючка – це хірург, вона показує негативні явища, висміює їх, а він (Поплавський) це культивує. Це розсадник кічу, несмаку і голих дівок. Тому Сердючка – це талант, а Поплавський культивує кічугу. Я його прийняти не можу і ніколи не зможу", - сказала Герман.

Нагадаємо, що у Каневі відбулося відкриття оновленого музею Тараса Шевченка, на якому були присутні відомі українські політики.

Читайте також:

Герман пішла працювати санітаркою у реанімацію

Януковичу порадили відправити Герман у відставку

Янукович назвав Шевченка культовою постаттю Російської імперії

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: