Глава СБУ купив "Квартал-95"

Держкомстат надав інформацію про власників "Студія "Квартал-95". Виявилося, що з 2009 року групою володіють близькі до Валерія Хорошковського компанії.

Близькі до глави СБУ та медіамагната Валерія Хорошковського компанії стали власниками культової в Україні групи сатириків "Студія "Квартал-95".

Офіційну інформацію про засновників товариства надали у Держкомстаті. Як відомо, засновниками "Кварталу-95" були сценаристи брати Шефір та Володимир Зеленський. Виявилося, що в лютому 2009 року склад власників радикально змінився.

Головним засновником в ТОВ (за даними, отриманими неофіційно, більше 99% статутного фонду) став кіпрський офшор Art fox studios limited.

Як дізналися журналісти видання "Телекритика", він зареєстрований за адресою Аджіоу Павлоу, д. 15, Ледра хауз, м. Ажіос Андреаз. За цією ж адресою прописаний другий офшор - Mindon holdihgs limited. У рішенні Нацради з радіо і ТБ від 2007 року, яким групі "Інтер" Хорошковського дозволили купити телеканал у "регіонала" Едуарда Прутніка, кіпрський Mindon значиться одним з нових власників НТН.

Наблизив "Квартал-95" до персони Хорошковського і другий новий співвласник ТОВ - Ярослав Порохняк. Він відомий і як начальник юридичного відділу "Укрсоцбанку" (коли банком володів Хорошковський), і як співзасновник "Союз-Віктану" (коли його контролював Хорошковський) і нарешті як співзасновник меблевої компанії "Меркс" разом з Валерієм Хорошковським. Зараз Порохняк є віце-президентом UA Inter Media Group.

Брати Шефір тепер вичищені зі складу власників "Студія" Квартал-95". Володимир Зеленський залишився, але з мізерним відсотком - 0,01%.

У прес-службі "Кварталу", відповідаючи на запит про причини зміни власника в 2009-му році, обмежилися формулюванням: "Будь-яких змін, що впливають на діяльність "Кварталу - 95", не відбувалося. Керівний склад компанії не змінювався з моменту її заснування". Хоча журналісти чітко цікавилися не зміною керівників, а зміною власника.

Читайте також:

У Львові вимагають судити Хорошковського за шантаж та сталінізм

Янукович запевнив, що Хорошовський не втручається у роботу ЗМІ

Тимошенко: Хорошковський привів до СБУ "горілчаний" кримінал

"Репортери без кордонів": медіа-магнат Хорошковський не повинен очолювати СБУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: