ГПУ покарає 39 чиновників за невиконання закону про публічну інформацію

ГПУ почала перевірку дотримання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Генеральна прокуратура України почала перевірку дотримання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Під час перевірок Генпрокуратура виявила в основному такі порушення: відсутність спеціальних місць для роботи громадян з документами або їх копіями; відсутність відповідальних осіб для забезпечення доступу до публічної інформації (там, де такі особи призначені, з ними не проведені відповідні навчання); незабезпечення оприлюднення інформації, передбаченого чинним законодавством, порушення термінів при наданні інформації на запити і неправомірність відмови в її наданні, повідомили в Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

За результатами перевірок Генпрокуратурою внесено 1918 приписів та подань про усунення виявлених порушень закону, принесено 37 протестів. Щодо винних у невиконанні цього Закону посадових осіб порушено 117 дисциплінарних та адміністративних проваджень. Притягнуто до відповідальності 39 посадових осіб.

Читайте також:

Януковичу скаржилися на утиски свободи лише заангажовані

У рейтингу свободи Україна обвалилась до рівня Іраку

У Януковича засекретили суму, витрачену на день його народження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: