Гриценко і Тягнибок відмовилися голодувати на захист свободи слова

Тягнибок і Гриценко не відгукнулись на заклик голодувати на захист свободи слова: "Голодування нас не дуже стосується", а інші хай поголодують - "їм це не зашкодить".

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок і народний депутат від НУ-НС Анатолій Гриценко не відгукнуться на заклик Миколи Катеринчука голодувати.

"Голодування нас не дуже стосується. Це більше до парламентських сил. Їм треба вибачатись перед нацією за "тушок", які допомогли Януковичу зчинити узурпацію влади. Депутати нехай поголодують, їм це не зашкодить. Але "Свободи" це не стосується. Я своє відголодував у дев'яностому", - наголосив Тягнибок.

При цьому лідер "свободівців" зазначив: "Ми, звичайно, підтримуємо справедливі вимоги журналістів, які протестують проти утисків свободи слова. Ми зробили відповідну заяву, брали участь у пікетуванні суду".

У свою чергу екс-міністр оборони Анатолій Гриценко також вважає голодування надто кардинальним кроком.

"Оцінюю цей заклик як не сприйняття Катеринчуком посилення тиску на ЗМІ, на телеканали, які дозволяють собі висловлювати "іншу" позицію. Але зараз не треба вдаватися до такого кардинального кроку як голодування. Воно не зупинить ситуацію. Тим більше, не вичерпані усі інші кроки", - зазначив нардеп.

За словами Гриценка, це питання треба вирішувати у судовій площині.

Нагадаємо, депутат від НУ-НС Микола Катеринчук запропонував політикам розпочати голодування на захист свободи слова в Україні.

Читайте також:

Українських політиків закликали до голодування на захист свободи слова

Опозиція хоче спецзасідання Ради щодо свободи слова

Три українських телеканали оголосили страйк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: