Гриценко відмовився об'єднуватися з Балогою

Анатолій Гриценко відмовив Віктору Балозі у створенні нової партії європейського зразка на платформі "Єдиного центру". "Громадянська позиція" піде на вибори самостійно.

Лідер політичної партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко заявляє, що його партія не має наміру об'єднуватися з "Єдиним центром" Віктора Балоги.

Про це він заявив у зверненні до Балоги на сайті "Громадянської позиції".

"Від Балоги я одержав листа, в якому він пропонує спільно, на платформі "Єдиного центру", створити нову партію європейського зразка", - повідомив політик.

"За задумом, об'єднана партія повинна бути створена до місцевих виборів і піде на них з єдиним списком кандидатів", - заявив Гриценко.

За його словами, після цього він провів дискусію з членами своєї партії, і було вирішено, що співпраця та координація дій "Громадянської позиції" з "Єдиним центром", так само як і з іншими опозиційними партіями, доцільна і можлива.

Зокрема, співпраця можлива для протидії владі в питаннях обмеження або втрати суверенітету української держави, створення загроз національної безпеки і масовому порушенні прав і свобод громадян.

При цьому, партія Гриценка готова співпрацювати і координувати свої дії з "Єдиним центром" у Верховній раді і в регіонах.

Лідер партії також підкреслив, що краще його політична сила піде на місцеві вибори "меншим числом, проте буде гарантувати нову якість місцевої влади, місцевого депутата від "Громадянської позиції".

Як відомо, напередодні лідер партії "Громадянська позиція", народний депутат України від фракції НУ-НС Анатолій Гриценко у своєму блозі оприлюднив лист, отриманий від лідера партії "Єдиний центр" Віктора Балоги.

Читайте також:

Балога запропонував Гриценку створити нову партію до виборів

Балога: дайте Шуфричу спокій, у нього й так гірко на душі

Шуфрич: Балога ніколи не сяде в крісло глави МНС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: