Гриценко: знущання над Луценком - це особиста помста

Анатолій Гриценко закликав Віктора Януковича "припинити знущання з Юрія Луценка" і назвав його арешт необґрунтованим.

Лідер Громадянської позиції Анатолій Гриценко заявив, що президент Віктор Янукович повинен "припинити знущання з Юрія Луценка" і негайно випустити його з СІЗО.

"Арешт Луценка нічим не обґрунтований, оскільки, перебуваючи під підпискою про невиїзд, він не становив би жодної небезпеки для суспільства. Нічого іншого, окрім особистої помсти за цим арештом я не бачу", - зазначив

"Слідство завершене, Луценко ознайомився із справою, він готовий до суду. Які мотиви утримання його за гратами? Жодних! Партія регіонів, яка привела Януковича до влади, повинна нагадати йому, що президент - це гарант, і він повинен захищати конституційні права громадян", - вважає Гриценко.

На його думку, не Пшонка і не Печерський суд, а сам Янукович приймає рішення такого рівня. "Приниження і знущання з Луценка у СІЗО створюють реальну загрозу його здоров'ю і навіть життю. Янукович добре знайомий з умовами, в яких зараз перебуває Луценко. Якщо Янукович зберіг хоч краплю людяності, він повинен зупинити свавілля правоохоронців і випустити Луценка", - резюмував політик.

Читайте також:

Луценко відмовився від примусового харчування

Луценко про День Перемоги: і Гітлеру, і Сталіну п...ць!

Луценка примусово годують і присилають до нього логопеда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: