Колесніков: Українці самі хочуть посилення статусу російської мови

Борис Колесніков висловив впевненість, що зміцнення статусу російської мови в Україні необхідне.

Зміцнення статусу російської мови в Україні необхідне, виходячи з думки більшості українських громадян. Таку впевненість висловив в ефірі одного з українських телеканалів віце-прем'єр Борис Колесніков.

"Є думка українського народу, і опозиція не може бути проти думки народу, підтвердженої соцдослідженнями", - підкреслив він, заявивши, що більше половини українців підтримує надання російській мові статусу другої державної.

"Тут не може бути підлабузництва, не може бути руки Москви - більше половини українців вважає, що повинно бути так, а зручно або незручно - це нікого не цікавить. Що незручного в Канаді", - запитав він.

Відповідаючи на питання, що в Канаді ніхто не називає Англію окупантами, а в Україні Росію такою вважають, Колесніков здивувався: "Більшовики - окупанти. Так як Росія постраждала від більшовизму, ніхто не постраждав. Але до чого тут Росія? Я не адвокат Росії, у мене своя думка, але тут Росія ні при чому", - запевнив політик.

Нагадаємо, зараз до Верховної ради внесено закон, який передбачає розширення сфер вжитку російської мови в Україні та фактично визнає двомовність держави.

Читайте також:

Опозиція боїться, що доведеться віддавати дітей в російські класи

Литвин доручив Академії наук розібратися із законом про мови

Експерт: українська врешті перетвориться на мертву мову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: