Комуністи: скасування політреформи - крок до диктатури

Скасувавши політреформу, Конституційний суд зробив крок до диктаторського режиму в Україні.

Конституційний суд створив підґрунтя для створення в Україні диктаторського режиму, скасувавши політреформу 2004 року. Про це заявив лідер кримських комуністів, нардеп Леонід Грач в ефірі одного з українських телеканалів.

"Я думаю, що справа не у процедурі. Це така дрібниця, яка за великим рахунком нікого не цікавила. Мова йде про психологічний внутрішній стан Віктора Януковича, того оточення, яке вибрало поки що авторитарний шлях управління", - сказав він

Крім того за словами комуніста, у Януковича є свій уряд та коаліція, яка виконує завдання які він ставить.

"Тому я думаю, що Конституційний суд створив підґрунтя для створення диктаторського режиму. Для цього його спеціально зачищено. Однак диктаторські режими завжди закінчували погано. Спочатку народ страждав, а потім режими скидалися", - зазначив Грач.

"Я думаю в нас ще є сили в суспільстві зрозуміти та зупинити на шляху до диктаторського режиму Віктора Януковича", - сказав він

У свою чергу, представник президента у ВР Юрій Мірошниченко запевнив, що для президента не було актуальним поновлення повноважень зразка 1996 року.

"Адже працює єдина команда. І тому головним для президента є створення балансу інтересів", - підкреслив нардеп.

Як відомо, 1 жовтня Конституційний суд визнав неконституційною політреформу 2004 року, яка встановила в Україні парламентсько-президентську форму правління, урізавши повноваження президента.

Тепер долю змін до Конституції має вирішити Верховна рада, який для цього знадобиться не менше 300 депутатів. У Партії регіонів кажуть, що вже заручилися підтримкою достатньої кількості нардепів, щоб закріпити повернення до Конституції 1996 року.

Водночас, опозиція наполягає, що президент Віктор Янукович, Верховна рада і Кабмін повинні піти у відставку, бо всі органи влади були в Україні сформовані за Конституцією 2004 року, яку КС визнав незаконною.

Читайте про скасування політреформи:

Политическая реформа: похороны под аплодисменты

Развилка для Януковича

Любовь и ястребы

Великий кормчий

Читайте також:

Герман: рішення КСУ дасть можливості Януковичу розвивати демократію

Янукович: ми повернулися до одного з найкращих варіантів Конституції

Опозиція вимагає відставки Януковича, уряду й Верховної ради

Янукович: всі рішення КС повинні виконуватися

Янукович отримав право одноосібно звільнити весь Кабмін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: