Кортеж Азарова об'їжджає затори по зустрічній смузі

Коли прем'єр Микола Азаров їде на роботу, рух перекривають на три хвилини. У тому числі - і по зустрічній смузі, щоб кортеж міг обігнути затори.

Для кортежу прем'єр-міністра Миколи Азарова рух у Києві перекривають на три хвилини, але у ранкові "години пік" цього достатньо, щоб два мости через Дніпро зупинилися у заторах. Щоб обігнути автомобілістів, прем'єр може виїхати і на зустрічну смугу, як це сталося 19 січня.

Як з'ясувала "Газета по-київськи", шлях глави уряду на роботу пролягає з Конча-Заспи, через Столичне шосе, Наддніпрянське шосе, бульвар Дружби народів, вулицю Мазепи (колишня Січневого повстання) і Грушевського.

У супроводі журналісти нарахували п'ять машин, ще чотири, як виявилося пізніше, застрягли в заторі і відстали на півхвилини. Судячи з усього, прем'єр проїхав у броньованому "Мерседесі". Швидкої допомоги у прем'єрському кортежі не виявилося.

Як приклад, ось за такою схемою кортеж їхав 19 січня: о 8:24 даїшники зайняли вихідні позиції. Через дві хвилини перекрили підходи до мосту Патона: з'їзд з бульвару Дружби народів на набережну, прямий проїзд з мосту на бульвар, заїзд з набережної на бульвар.

Трохи далі біля Паркової дороги даїшник зупинив потік автомобілів від станції метро "Дніпро" у бік Видубичів, звільняючи зустрічну смугу для кортежу.

Потік машин на Наддніпрянському шосе (в бік центру) не зупиняли. О 8:27 на Видубичах з'явився кортеж. Співробітник ДАІ в першій машині з пасажирського сидіння висунув руку з жезлом і показував машинам - звертай до узбіччя. Але автомобілі рухалися так щільно, що згортати було нікуди.

Біля розв'язки мосту Патона, де закінчується відбійник, кортеж виїхав на зустрічну смугу, обігнув затор і заїхав на бульвар Дружби народів, далі помчав по вулиці Мазепи вгору, до Лаври.

Як тільки Азаров проїхав, автомобілісти традиційно почали обурено сигналити. Пустили транспорт через півхвилини, о 8:30.

Через зупинку руху щонайменше на півгодини у заторі став міст Патона і нещодавно відкритий Дарницький міст теж став.

Тим часом сам Азаров пообіцяв ліквідувати затори у Києві. "Я поставив конкретне запитання: чи можна за рахунок телекомунікаційних інтелектуальних систем управління дорожнім рухом до Євро-2012, скажімо, зменшити кількість заторів у Києві на 20%? Відповідь: можна", - сказав прем'єр.

Читайте також:

Добкін пірнув у крижану ополонку, а Азаров - не ризикнув

Азаров обіцяє зменшити київські пробки до Євро-2012

Нова "швидка" Януковича зможе розганятися до 200 км/год

Герман пообіцяла, що кортеж Януковича по людях стріляти не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: