Луценку відмовили у відводі судді, на якого він назбирав компромат

Екс-глава МВС стверджує, що суддя Вовк "не має ані юридичного, ані морального права" судити його. Луценко заявив про відвід складу суду повторно.

Колишньому міністру внутрішніх справ Юрію Луценку відмовили у проханні про відвід судді Сергія Вовка, який у Печерському районному суді розглядає його кримінальну справу. Луценко заявив про відвід повторно.

"Я вважаю, що Ви, Ваша честь, не маєте ані юридичного, ані морального права судити Юрія Луценко по цій справі. У зв’язку з цим я заявляю вам відвід", - сказав Луценко 9 червня на засіданні суду.

Екс-міністр мотивував свою заяву фактами, викладеними в публікації в одному із журналів, в якій йшлося про те, що у профільний комітет Верховної ради надійшли матеріали щодо порушення прокуратурою Києва кримінальної справи проти судді Вовка "за підробку і використання підробленого рішення суду про викрадення цивільної справи, про шахрайське заволодіння земельною ділянкою у 70 гектарів".

"У зв’язку з тим, що матеріали по цій справі були зібрані МВС, коли я очолював міністерство, я вважаю, що це є абсолютно чіткою підставою для відводу судді, адже суддя Вовк, за повідомленням ЗМІ, проходить у кримінальній справі та має особисті мотиви, які підпадають під дію статті 54 – тобто особиста зацікавленість у результаті справи", - наголосив Луценко.

Нагадаємо, Юрія Луценка звинувачують у перевищенні службових повноважень, що призвело до завдання збитків державі.

Зокрема, Луценку інкримінують зловживання владою під час розслідуванні справи про отруєння екс-президента Віктора Ющенка, а також призначення високої пенсії та підвищення по службі особистого водія. Крім того, слідство вважає, що екс-глава МВС завдав збитків державі в результаті святкування Дня міліції в 2008 і 2009 роках.

Сам Луценко нещодавно повідомив, що обвинувальний вирок у його кримінальній справі вже написано і там значиться строк - 8 років.

Читайте також:

Луценко заявив, що суддя мститься йому особисто

Луценка пропонують визнати в'язнем совісті

Луценка посадять на 8 років

ВідеоЛуценку відмовили у відводі судді, на якого він назбирав компромат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: