Ляшко побився з комуністами через червоні прапори (відео)

У Верховній Раді відбулась сутичка між позафракційним Олегом Ляшком та комуністами. Розтягували нунсівці.

У сесійній залі українського парламенту сталася сутичка між народним депутатом Олегом Ляшком і членами фракції КПУ.

Сутичка виникла після того, як з трибуни ВР виступив народний депутат від КПУ Євген Царьков, який розкритикував рішення Конституційного Суду щодо використання Прапора Перемоги.

Ляшко підбіг до трибуни і почав висловлювати своє незадоволення виступом комуніста, після чого між ним, Царьковим та ще рядом депутатів від КПУ почалася бійка.

Члени фракції НУ-НС Ярослав Кендзьор, Юрій Кармазін та інші розняли учасників сутички.

Комуністи сьогодні були в центрі уваги не лише в сесійній залі ВР. Колишній депутат парламенту від КПУ Юрій Соломатін вступив у "нерівний двобій" з представниками ВО "Свобода" які пікетували Конституційний суд. Причиною сутички став червоний прапор, який екс-депутат привіз із собою.

Нещодавно між Ляшком та комуністами вже виникав конфлікт. Так, 18 травня у Верховній раді сталася бійка між нардепом та першим віце-спікером Адамом Мартинюком.

Сутичка виникла у сесійній залі після того, як під час обговорення одного з питань Ляшко підійшов до головуючого першого віце-спікера з проханням надати йому слово для виступу.

Після відмови Ляшко почав ображати Мартинюка, зокрема, назвав фарисеєм. Останнього це образило, він схопив Ляшка руками за горло і перекинув через дверцята до президії.

Як повідомлялося, сьогодні Конституційний суд прийняв рішення, що використання радянських прапорів під час офіційних заходів разом з державним прапором України суперечить Конституції.Рішення КС обумовлене тим, що в Конституції України міститься перелік державних символів, і червоний прапор в ньому відсутній.

Читайте також:

Мартинюк схопив Ляшка за горло і скинув з президії

Під Конституційним судом сталося "бойове зіткнення" комуніста і 30 націоналістів

Радянські прапори в Україні визнані неконституційними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: