Маршрутники пригрозили протестами у разі не підняття цін на проїзд

Перевізники підуть на акції протесту якщо влада не відреагує на необхідність підвищення тарифів на проїзд у маршрутках.

Автоперевізники не виключають проведення акцій протесту у разі відсутності реакції місцевих влад на необхідність підвищення тарифів на проїзд у маршрутних таксі.

Про це в повідомив голова Всеукраїнської асоціації автоперевізників України (ВААП) Віталій Рева.

За його словами, відповідне рішення було ухвалене у п`ятницю, 17 грудня, на загальних річних зборах автоперевізників.

"Рішення зборів оформляється зараз, там цілий ряд питань", - зазначив він. Зокрема, в рішенні зборів зазначається, що перевізники залежно від вартості палива змінюватимуть і тарифи.

"Рішення ухвалене, і питання стоїть так: якщо вони не зреагують - це, в основному, стосується місцевих органів влади, - то ми вимушені будемо проводити протестні акції, тому що за рік тільки у Київській області 8 підприємств стали банкротами, повністю розвалилися, у 8 районах вже немає навіть автопідприємств", - зазначив Рева.

 За його словами, це також відмічено у рішенні зборів.

Водночас він підкреслив, що у рішенні про необхідність підвищення вартості на проїзд у маршрутках немає конкретної дати підвищення, оскільки час і розмір підвищення розраховує кожен перевізник окремо. "Вартість проїзду визначає кожен перевізник. Дати немає ніякої, тому що кожен перевізник ухвалює самостійне рішення, кожен окремо укладає договір із замовником (місцевими владами – ред.)", - сказав він.

За словами голови ВААП, також планується направити відповідні звернення до Кабінету міністрів і міністерств.

"Це було рішення річних зборів ( про приведення тарифів у відповідність із зростанням цін на пальне – ред.), а зараз на підставі цього рішення ми звертатимемося з відповідним листом на адресу прем`єр-міністра, Мінінфраструктури, Мінекономіки і попередимо", - сказав Рева.

Як повідомлялося, на думку експертів, тарифи необхідно підвищувати на 1-2 грн, оскільки нинішні тарифи встановлювалися, коли вартість палива була нижча в 2,5 рази і перевезення стали збитковими.

Тиждень тому проїзд у деяких столичних маршрутках подорожчав до 2,50 грн.

Читайте також:

У Києві подорожчав проїзд в маршрутках і таксі

Ціни на проїзд в маршрутках збираються підняти до 6 гривень

Маршрутки у Києві подорожчають вже з січня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: