Міліція назвала прізвища підозрюваних у вбивстві журналіста Климентьєва

У вбивстві журналіста Климентьєва міліція підозрює двох осіб, що перебувають в міжнародному розшуку.

Міліція оголосила в розшук двох підозрюваних у справі зниклого харківського журналіста Василя Климентьєва.

Про це журналістів поінформували в Харківському облуправлінні ДАІ.

За даними міліції, за підозрою у скоєнні злочину проти Климентьєва розшукується Дмитро Анатолійович Уваров, 1979 року народження, уродженець і мешканець міста Первомайського Харківської області. Має навички володіння вогнепальною зброєю та рукопашного бою, може пересуватися на автомобілях іноземного виробництва. Перебуває в міжнародному розшуку.

Також розшукується Андрій Володимирович Козар, 1977 року народження, уродженець міста Первомайського, мешканець Харкова. Колишній працівник УБОЗ, володіє прийомами конспірації та оперативно-розшукової діяльності, легко входить у довіру, може використовувати документи інших осіб, пересувається переважно на автомобілях іноземного виробництва. Має численні зв'язки серед діючих і колишніх працівників органів внутрішніх справ та СБУ. Перебуває в міжнародному розшуку.

Як відомо, головний редактор харківської газети "Новий стиль" Климентьєв зник у серпні 2010 року. Встановлено, що 11 серпня він виїхав з дому із невідомим чоловіком на автомобілі BMW у невідомому напрямку.

Дзержинський райвідділ міліції Харкова порушив кримінальну справу за статтею "навмисне вбивство" за фактом зникнення Климентьєва.

17 серпня міліція Харківської області повідомила, що у човні, який плавав на Печенізькому водосховищі, було знайдено мобільний телефон Климентьєва, однак міністр внутрішніх справ Анатолій МогильовВ заявив, що знайдений телефон не належить зниклому, його власністю є лише сім-карта.

20 січня 2011 року заступник міністра внутрішніх справ України Василь Фаринник повідомив, що міліція оголосила у розшук людину, яка була разом із харківським журналістом Климентьєвим у день його зникнення.

Газета "Новий стиль" займається розслідуваннями на правову тематику.

Читайте також:

Зниклого журналіста Климентьєва шукає NASA

Харківська міліція вилучила у заступника зниклого редактора чернетки статей

У справі журналіста Климентьєва висунуто 10 версій

"Репортери" зажадали забрати справу зниклого журналіста у міліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: