Міліція зламала ключицю активістці FEMEN

Під час акції до відкриття Міжнародного форуму, присвяченого 25-річчю Чорнобильської трагедії, міліція травмувала одну з FEMEN. Її госпіталізовано з підозрою на перелом ключиці.

Акція femen_13
femen.livejournal.com
Акція FEMEN
Акція FEMEN до відкриття Міжнародного форуму, присвяченого 25-річчю Чорнобильської трагедії, закінчилася трагічно. Після затримання міліцією одна з активісток руху FEMEN Інна Шевченко була госпіталізована з підозрою на перелом ключиці.

FEMEN виступали проти "сучасного політичного Чорнобиля в Україні, який своїми наслідками набагато небезпечніший для українців, ніж ядерна катастрофа 25-річної давності".

Топлес-активістки вимагали від учасників форуму, серед яких є лідери європейських держав і міжнародних демократичних об'єднань, "негайно в примусовому порядку перенести уражені корупцією інститути української влади в район Чорнобильського саркофагу".

FEMEN закликала міжнародних гостей Пан Гі Муна, та Жозе Мануеля Баррозу виступити в благородній ролі ліквідаторів політичного Чорнобилю в Україні і похоронити Януковича, Азарова та інші продукти розпаду демократії десь за межею зони політичного відчуження".

Акція тривала недовго. Міліція затримала активісток Інну Шевченко, Сашу Шевченко, Надію Мопедову і Діану Сенич. Під час затримання міліціонери, за словами дівчат, застосували грубу фізичну силу.

Як відомо, у Києві відкривається саміт з ядерної безпеки. Захід приурочили до 25-річчя від дня аварії на Чорнобильській АЕС.

Читайте також:

Постепенно у нас выработалась позиция: "Пошли вы все в жопу!"

Хвора на рак активістка FEMEN влаштувала акцію під МОЗ

FEMEN провели топлес-акцію на підтримку ЖЖ

Активістка FEMEN влаштувала оголений блокпост в Донецьку

ВідеоАкція FEMEN до відкриття Міжнародного форуму, присвяченого Чорнобильській трагедії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: