Мітингувальники у Києві відклали протести до наступного року

Учасники акції протесту мають намір у день Соборності України, 22 січня 2011 року, зібратися на Майдані Незалежності у Києві.

Мітинг опозиції на Європейській площі_4
AFP
Мітингуючі на Європейській площі
 Учасники акції протесту на Європейській площі у Києві мають намір продовжити її у День Соборності України, 22 січня 2011 року. Про це йдеться у маніфесті, зачитаному у понеділок на мітингу на Європейській площі.

"Після скасування конституційної реформи 2004 року президент та Верховна рада набули повноважень, які не були делеговані їм народом. Відмовляючись від негайного проведення виборів та забороняючи проведення референдуму щодо припинення своїх повноважень, режим фактично узурпував владу в країні та протиставляє себе громадянам", - говориться у маніфесті.

Протестуючі зазначили, що за 9,5 місяців президентства Віктора Януковича ним не було виконано жодної передвиборчої обіцянки. За їх думкою, "справжнє обличчя Янукович показав", коли 3 грудня, було демонтовано наметове містечко мітингувальників на Майдані.

"Це довело, що з цим режимом неможливо домовитись. Влада оголосила нам війну. Ми приймаємо виклик. І ми переможемо. Нашою повною і безумовною перемогою буде проведення чесних та незфальшованих виборів президента і Верховної ради", - зазначили мітингувальники.

Учасники акції протесту мають намір у день Соборності України, 22 січня 2011 року, зібратися на Майдані Незалежності у Києві.

Партія "Батьківщина", у свою чергу, заявила, що і надалі, коли підприємці та інші громадяни проводитимуть акції протесту, надаватиме їм посильну організаційну підтримку.

Нагадаємо, Нагадаємо, вранці 6 грудня у центрі Києва декілька сотень мітингуючих  з прапорами Європейської партії України та ВО "Батьківщина" зібралися на Європейській площі.

Як відомо, наметове містечко підприємців, що мітингували проти Податкового кодексу на Майдані, 3 грудня було демонтоване мілцією.

Раніше представник Координаційної ради підприємців Володимир Дорош прогнозував, що після новорічних свят відстоювати свої інтереси на Майдані в Києві можуть зібратися сотні тисяч людей.

Читайте також:

Мітингуючі підприємці зібралися на Європейській площі

Міліція порушила справу за фактом встановлення наметів на Майдані

У новому році на Майдані хочуть зібрати сотні тисяч людей

На Майдані у Києві встановили дитячі атракціони, які охороняє міліція

ВідеоМітинг опозиції на Європейський площі у Києві закінчився

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: