Мусульмани Криму вирішили боротися с деструктивними сектами

Духовне управління мусульман Криму вважає, що в Україні не зроблено реальних кроків у бік припинення діяльності сект, незважаючи на гучні заяви політиків.

 Духовне управління мусульман Криму заявило про створення програми протидії впливу релігійних сект на мусульман і жителів регіону в цілому. Про це йдеться в повідомляється на офіційному сайті ДУМК.

Організація, зокрема, вважає, що в Україні, в цілому, і в Кримській автономії, зокрема, не зроблено реальних кроків у бік припинення діяльності сект, незважаючи на гучні заяви політиків, увагу преси і громадськості до питання "експлуатації духовної сфери релігійними аферистами".

"Релігійні спекулянти, не зустрічаючи опору з боку державних структур, а, часто і при потуранні або підтримці того або іншого урядовця, відповідального, наприклад, за легалізацію новоявленої громади, в деяких випадках виходять не тільки на рівень легалізованої громади, а й на рівень офіційно зареєстрованих друкованих видань і навіть духовних управлінь", - наголошує ДУМК.

У організації наголосили, що за подібними громадами, виданнями, інтернет-сайтами стоять "загальновизнані екстремістські організації".

ДУМК також вважає роз’єднання на релігійному ґрунті однієї з основних загроз для майбутнього кримських татар і зазначає , що "деструктивна діяльність сект" не обмежується тільки кримськими татарами.

"Немусульманське населення Криму теж залучене до нечесних політичних ігор з ісламським підтекстом. З одного боку, такі самі, як і секти, спекулянти від деяких проросійських сил нагнітають страх і ненависть до всього ісламського, з іншого - нетерпимість і неуцтво, культивовані у серцях молодих людей-сектантів, випліскуються у вже і без того напружений стан кримського соціуму", - зазначається в повідомленні.

Мусульмани Криму просить жителі півострова надавати інформацію про деструктивну діяльність сект, з якою вони стикалися особисто.

"Формат використання одержаної інформації буде обумовлюватися у кожному конкретному випадку і лише за письмовим дозволом того, хто звернувся", - відзначили у ДУМК.

Нагадаємо, нещодавно до Верховної ради України було подано проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" щодо заборони діяльності тоталітарних релігійних сект.

Читайте також:

Організувати секту в Україні може кожен

Міжнародні терористи намагались створити осередок в Україні

Татари попередили про криваві погроми в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: