На Чернігівщині 40 в'язнів колонії оголосили голодування

Перший з в'язнів почав голодувати через те, що йому не дозволили побачення з жінкою.

 40 в'язнів Новгород-Сіверської колонії оголосили голодування. Вони заявляють, що два тижні питимуть лише воду і чефір.

За словами ув'язнених, їх не влаштовує санчастина, побутові умови, харчування. Проте перший з в'язнів почав голодувати через те, що йому не дозволили побачення з жінкою.

Як повідомляється, чоловік вимагав побачення зі співмешканкою, коли ще не встиг розлучитися із дружиною. Але наглядачі не дозволили.

"Короткострокове побачення дали, а довгострокове, ні. З цього приводу він оголосив це голодування", - заявив керівник управління Держдепаратменту з питань виконання покарань у Чернігівській області Іван Кочубей.

За свідченням правоохоронців, Ебазер Алієв влаштував вже 5 акцій протесту за півтора роки в установі. Цього разу він не їстиме до зустрічі із співмешканкою.

Керівництво колонії, проте, каже, що голодування - це тиск на них. Про всяк випадок, до голодувальників викликали бригаду незалежних лікарів.

Якщо втрата маси тіла у в'язнів буде критичною, їх годуватимуть примусово, зазначили керівники закладу. Вони також підкреслили, що збільшити фінансування тюремної санчастини не в їхніх силах, не можуть збільшити і норму м'яса. Керівництво закладу, таким чином, сподівається на компроміс з ув'язненими.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося про складнощі, зокрема, проблеми з харчуванням, з якими стикаються в українських тюрмах.

Читайте також:

В одеській в'язниці відбулося масове побиття ув'язнених

Українських в'язнів годують гниллю та жуками

Українських в'язнів б'ють не лише масово, а й системно

ВідеоГолодний протест у колонії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: