На Дніпропетровщині школяр зірвався з 10-метрового колеса огляду

Наразі хлопчик у дуже важкому стані, з моменту його надходження до лікарні він перебуває в комі.

В містечку Тернівка на Дніпропетровщині 13-річний хлопчик зірвався з 10-метрового колеса огляду. Підліток вижив, проте отримав численні ушкодження внутрішніх органів. Зараз за його життя борються практично всі провідні фахівці місцевої центральної лікарні.

"Хлопчик у дуже важкому стані, увесь час, з моменту його надходження і досі, він перебуває в комі, причому найглибшій - третій стадії, його життя підтримують апарати штучного дихання. Родичі ночують біля нього. Зараз за хлопчика тримає кулаки уся лікарня - від прибиральниці до головного лікаря, але нам залишається тільки сподіватися на краще", - розповіли в центральній лікарні Тернівки.

За словами очевидців, 13-річний Артур Женіров та кілька його однокласників з'явилися в парку біля полудня, хлопчики бродили по парку, були у піднесеному настрої, раділи довгоочікуваним літнім канікулам. Десь близько третьої години вони підійшли до головної пам'ятки парку - колеса огляду, яке вже близько двох років не працює. Несподівано Артур став швидко дертися по ньому вгору. Проте вже на вершині він не втримався.

У причинах інциденту зараз розбираються інспектори дніпропетровського облдепартаменту Держгірпромнагляду. "Діяльність цього атракціону наші інспектори заборонили ще 12 березня 2008 року - там погано працював вантажопідйомний канат, також відмовляли і пристрої безпеки. Терновські комунальники, на балансі яких і перебував атракціон, одразу ж знеструмили його. Відтоді він так і стояв", - розповіли у Держгірпромнагляді.

До відкриття сезону в Дніпропетровській області вже перевірили 61 атракціон підвищеної небезпеки. 6 з них - виведені з експлуатації (у Дніпропетровську), трьом заборонили роботу (в області) через несправність в гідравлічній системі високого тиску.

Читайте також:

У Маріуполі на колесі огляду застрягли діти

Українські атракціони травмують і навіть вбивають

Відвідувачі парку в США три години провисіли на "американських гірках"

ВідеоНа Дніпропетровщині школяр зірвався з 10-метрового колеса огляду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: