Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Шахтарську Донецької області група "патріотів України" пофарбувала пам'ятник Леніну в кольори національного прапора. Патріотичні художники вирішили залишитися невідомими.

Ініціативна група молодих людей за участю блогера ЖЖ frankensstein в Шахтарську Донецької області пофарбувала пам'ятник Леніну в кольори українського національного прапора.

"Мета акції, - говориться в блозі, - підштовхнути народ до відмови від застарілої, муміфікованої ідеології і мертвих ідолів минулого. Час зрозуміти, що повернення назад не може бути. Ми давно живемо в іншій країні. Ми українці, а не совки! А в Україна повинні стояти українські пам'ятники, а не чужі нам капища ворогів українського народу ... Існує думка, що Донбас - це край боягузливих, ледачих і заляканих владою людей, не здатних ні на який конструктив. Ми збираємося розвіяти цей стереотип. Ми хочемо довести, що і на Сході є ініціативні, рішучі і патріотичні люди, які люблять Україну,  а не смердючий, пліснявий труп з московського мавзолею... "

Учасники акції пообіцяли, що подібні реставрації скульптур радянського режиму вони будуть проводити і надалі до настання Дня Незалежності України. Правда, хто вони, ці сміливі художники, так і залишилося загадкою.

Залишається загадкою і те, хто в новорічну ніч підірвав пам'ятник Сталіну в Запоріжжі. 1 січня, за підозрою у вибуху були затримані двоє свободівців. Пізніше представники цієї партії заявили, що не причетні до вибуху пам'ятника, оскільки не готові йти "на крайні заходи".

Свободівців відпустили. Тепер вони вимагають покарати міліцію за безпрецедентне затримання, а також стверджують, що Сталіна підірвали комуністи.

Читайте також:

Симоненко вимагає покарати Бандеру за знищений пам’ятник Сталіну

У Львові пам'ятник воїнам-визволителям облили фарбою та обмалювали свастиками

У Полтаві на монументі Скорботної матері написали "Смерть жидам"

У Кобеляках пам'ятник Леніну вимазали фекаліями

Залиште свій коментар

Вибір редакції