На Львівщині розпочалися українсько-болгарські військові навчання

В ході навчання учасники обміняються досвідом щодо проведення операцій з підтримання миру, ознайомляться з положеннями Права ведення війни та міжнародного гуманітарного права.

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, який знаходиться на Львівщині, розпочалися українсько-болгарські військові навчання "Ротаційні сили Чорноморського регіону–2011".

Захід відбувається відповідно до Плану міжнародного військового співробітництва на 2011 рік між оборонними відомствами України та Болгарії. До навчання залучені більше ста військовослужбовців, п'ятнадцять одиниць військової і спеціальної техніки та інші матеріально-технічні засоби.

Під керівництвом заступника начальника Міжнародного центру миротворчості та безпеки підполковника Ігоря Зеніна учасники навчаннь впродовж двох тижнів удосконалюватимуть вишкіл з миротворчої тематики на Центральному військовому містечку, тактичному полі та полі підготовки миротворчих підрозділів.

Так, на першому тижні українські військові інструктори проведуть заняття з принципів операцій з підтримання миру, ознайомлять учасників з положеннями Права ведення війни та основними засадами міжнародного гуманітарного права.

Також в ході навчання учасники обміняються досвідом щодо проведення операцій з підтримання миру та відпрацюють вправи навчальних стрільб.

Впродовж другого тижня українські та болгарські військовослужбовці вивчатимуть зразки саморобних вибухових пристроїв, порядок їх виявлення на місцевості, виконуватимуть певні миротворчі завдання в зоні відповідальності.

Фіналом навчання стане марш та взяття під контроль зони відповідальності багатонаціональною ротою під командуванням капітана Євгена Крилова, при цьому військовослужбовці виконуватимуть завдання за призначенням і у нічний час.

Читайте також:

На Львівщині відбулися масштабні військові навчання Україна-НАТО

Проти українських миротворців в Косові порушено кримінальну справу

США витратили на українсько-американські навчання 4 млн доларів

В Одесі стартували українсько-американські військові навчання

Українських миротворців можуть відправити на Кіпр

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: