На Одещині у дитячому садку хлопчик гілкою "вивчав" статеві органи дівчинки

У дитячому садочку хлопчик ледь не зґвалтував дівчину гілкою. Перелякана дитина втекла додому, а вихователька нічого не помітила: ні вчинку хлопчика, ні втечі вихованки.

У дитячому садку на Одещині шестирічний хлопчик, "пізнаючи основи анатомії", гілкою з дерева ледь не покалічив п'ятирічну дівчинку. Дівчинка, не дочекавшись батьків, утекла з дитсадка. Вихователі не помітили ані інциденту, ані зникнення дитини.

Коли за п'ятирічною Ганнусею прийшли, щоби забрати її додому, дівчинки в дитсадку вже не було. Вихователі не помітили, як дівчинка втекла. З'ясувалося, що дівчинка сама три кілометри пішки йшла до магазину, де працює її мати. За наляканою дочкою пізніше прибігла вихователька і вибачалась, що недогледіла за нею.

Чому ж утекла з дитсадка, Ганнуся розповіла лише наступного ранку. Всю ніч дитина втікала від рідних, ховалася в кутку і плакала. А потім розповіла, що хлопчик Максим тикав їй гілкою в статеві органи і їй було дуже боляче, а тепер – страшно.

Мати дівчинки відразу написала заяву до міліції. Дитину направили до судмедексперта та гінеколога.

Сергій Шведов, гінеколог підтвердив, що в області статевих органів дівчинки є почервоніння та синці, а от чим їх нанесли, буде встановлено пізніше, як і те, чи немає ніякої інфекції через "вивчення анатомії".

Медсестра дитячого садка здивована звинувачуваннями батьків. Твердить, того дня дівчинка нікому не скаржилася, лише сказала що зле почувається.

Що дитина втекла з дитсадка завідувачка називає прикрим непорозумінням. Про те, що відбувалося між дітьми, взагалі нічого не знала.

Нині справу розслідують правоохоронці. Вихователька може бути покарана за службову недбалість, а от із батьками хлопчика проведуть виховну бесіду, - кажуть у міліції. Він уже пообіцяв медсестрі, що ніколи більше так не робитиме.

Читайте також:

На Запоріжжі мати фломастером зґвалтувала 3-річну доньку

На Миколаївщині троє зґвалтували дівчину брудним віником

У Криму 16-річний юнак зґвалтував 8-річну дівчинку на вимогу друзів

ВідеоНадзвичайна подія на Одещині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: