Охороні Чорнобильської атомної станції три місяці не виплачують зарплату

Охорона Чорнобильської АЕС з початку року ще не отримувала зарплату: її обіцяють виплатити до 25-ої ​​річниці з дня трагедії.

Охорона Чорнобильської АЕС вважається настільки стратегічно важливим завданням, що її фінансування прописано окремим рядком в бюджеті України.

Як пише "Комсомольская правда в Украине", внутрішні війська охороняють ЧАЕС на договірній основі і договір необхідно підписувати кожного року.

Поки Мінфін виділить гроші на Мінпаливенерго, а звідти вони дійдуть до ЧАЕС, проходить три місяці - не менше. Ось і виходить, що "після новорічного застілля хлопці міцно сідають на голодний пайок", пише видання.

"А у нас ніколи легких часів не було. Ось зараз тільки папір прийшов, що питання з виділенням коштів вирішене. Є надія, що до річниці вибуху на ЧАЕС хлопці зарплату все-таки отримають", - стверджує начальник відділу режиму фізичного захисту В'ячеслав Ошуєв.

До речі, молодший лейтенант, який прослужив в охороні ЧАЕС півтора року, отримує 1600 гривень постачання. Плюс 700 за особливі умови плюс 300 на харчування. Для порівняння: платня прибиральниці на атомній становить близько 3500 гривень.

Нагадаємо, 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС стався вибух.

Читайте також:

Охоронці Януковича знають три мови і мають високий рівень IQ

Експерти: українські АЕС витримають не тільки землетрус, але й теракт

ЧАЕС через борги залишиться без світла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: