Партія регіонів "побраталася" з китайськими комуністами

Правлячі партії України й Китаю підписали угоду про співпрацю та обмін досвідом. У Партії регіонів підписання угоди назвали неординарною подією.

Микола Азаров
AFP
Микола Азаров
Партія регіонів та Комуністична партія Китаю підписали угоду про співпрацю. Документ було підписано у Пекіні в рамках візиту до Китайської Народної Республіки прем'єр-міністра України, лідера ПР Миколи Азарова.

Як повідомила пресс-служба Кабміну, підписи під документом поставили заступник голови Партії регіонів Леонід Кожара та заступник завідувача відділом Центрального комітету Комуністичної партії Китаю Чень Фенсян.

Підписанню угоди передувала зустріч глави українського уряду з членом постійного комітету політбюро ЦК КПК Хе Гоцяном і представниками Компартії КНР.

Азаров охарактеризував цю зустріч як дуже змістовну. У її ході, розповів він журналістам, мова йшла про співпрацю між партіями, про обмін досвідом, делегаціями, а також про те, як у Китаї налагоджена боротьба з корупцією.

У свою чергу Кожара назвав підписання угоди між ПР і КПК неординарною подією. Він також зазначив, що сьогодні ПР розвиває дружні відносини з іншими партіями як на Заході, так і на Сході.

Нагадаємо, раніше "регіонали" підписали угоди про співробітництво з європейськими соціал-демократами, а також з партією "Єдина Росія".

Читайте також:

Регіонали шукатимуть корупціонерів у своїх лавах

У Сороса заявили, що в Партії регіонів психічно хворі люди

Партія регіонів: візит Путіна в Київ – свято для всього людства

У Партії регіонів побачили в Азарові загрозу для держави

ВідеоПартія регіонів "побраталася" з китайськими комуністами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: