Партія Тігіпка блокуватиметься з регіоналами у місцевих радах

Тігіпко не збирається відсижуватися в опозиції, тому блокуватиметься з партією влади.

"Сильна Україна" готова об'єднати зусилля з іншими партіями, зокрема з Партією регіонів після місцевих виборів.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр, лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко 22 жовтня ввечері у Севастополі у прямому ефірі телеканалу "Бриз".

"Ми готові до блокування з іншими політичними партіями, силами, і, зокрема, скажімо, з тією ж Партією регіонів, з якою ми достатньо жорстко конкуруємо, і зараз боремося за одні і ті самі голоси", - сказав він і пояснив: "Відсидітися в опозиції, покритикувати - справа нехитра, зробити роботу - це хитра".

На думку Тігіпка, після об'єднання зусиль партіям потрібно займатися двома основними напрямами - "створенням інвестиційного клімату (вам потрібні тут хороші нові виробництва), і друге - це якість життя людей".

Як заявив Тігіпко, "у нас сьогодні є цілий ряд рішень, які поліпшать якість води, якість транспорту, поліпшать теплову енергетику.". На його думку, "треба приходити і атакувати проблеми, не говорити про них, а знаходити передовий досвід, складати фінансові схеми, хороші договори, скажімо, про концесію, залишаючи комунальне майно у своїй власності".

Нагадаємо, вибори до місцевих органів влади відбудуться 31 жовтня.

Читайте також:

Турчинову бракує епітетів, щоб описати ситуацію з виборами

"Регіонали" назвали дурнею купівлю голосів

ЦВК не працюватиме в ніч виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: