Прикарпаття пригрозило Януковичу національною революцією через Бандеру

Депутати Прикарпаття заявили, що режим Януковича буде зметений силою української національної революції. І це станеться дуже скоро.

 Депутати Івано-Франківської обласної, районних та міських рад Івано-Франківської області на позачерговій сесії висловили протест проти позбавлення лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери звання Героя України. У зверненні депутатів до президента йде мова про неминучість української національної революції.

Спільна позачергова сесія рад відбулася на Європейській площі біля пам'ятника Бандері в Івано-Франківську. За прийняття звернення, яке також буде направлено всім облрадам Україні, проголосували всі присутні на площі депутати.

Згідно з даними реєстрації, які оголосив голова Івано-Франківської облради Олександр Сич, на сесії були присутні 76 з 114 депутатів облради (були відсутні в повному складі фракції Партії регіонів і Народної партії).

"Ми, депутати обласної ради, районних рад та міських рад міст обласного значення Івано-Франківської області висловлюємо протест проти незаконних рішень судів України, які йдуть на поводу вищих органів державної виконавчої влади України, що реалізують волю Кремля", - йдеться в зверненийії до президента та Вищого адміністративному суду.

Депутати зажадали від Януковича провести зустріч з представниками органів місцевого самоврядування Західної України та "представити своє бачення розвитку Української національної держави".

На думку депутатів, влада Януковича позбавила незалежності судову гілку влади, завдяки чому став можливим указ про позбавлення Бандери звання Героя України.

"Окупаційна адміністрація Януковича-Азарова розгорнула широкомасштабну війну проти українців у всіх сферах суспільного життя - мовної, освітньої, ідеологічної, судової, соціальної, економічної, культурної, духовної", - заявляють депутати Прикарпаття.

Як зазначено у зверненні, "рано чи пізно режим Януковича буде зметений силою української національної революції… І неважливо, що саме стане основним каталізатором революційного вибуху - так звана пенсійна реформа, зміни у трудовому законодавстві, посилення репресій проти українських патріотів".

"Однозначним є те, що наступний етап української революції пройде під прапором Бандери", - сказано у зверненні.

Бандера, переконані депутати, "не дивлячись на безглузді й нікчемні рішення судів, був і залишається для мільйонів українців Героєм національного звільнення".

У зверненні наголошується, що депутати Прикарпаття, виконуючи волю громади, "будуть докладати зусилля до вшанування видатних дат національно-визвольної боротьби та українських національних героїв".

"Війну нинішнього прокремлівського режиму проти Бандери і бандерівців ми розцінюємо як наступ на цивільні, конституційні і національні права українців. У цьому протистоянні ми будемо з нашим народом", - підкреслили депутати.

Нагадаємо, Львівська обласна рада у четвер, 13 січня, вирішила увічнити пам'ять Степана Бандери та Романа Шухевича як національних Героїв.

Читайте також:

Ющенко особисто захищатиме героїзм Шухевича і Бандери в суді

Мер Львова: на Сході не повинні вважати Бандеру ворогом

Тимошенко: Бандера став жертвою репресій Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: