Регіонал про інцидент з побитим даїшником: була розмова "на підвищених тонах"

За словами Ландика, він нікому не говорив, що працівник ДАІ вимагав від нього хабар, а водій депутата жартома запитав у даішника, скільки вони йому повинні.

 Депутат Верховної Ради, член фракції Партії регіонів Володимир Ландик в черговий раз спростував інформацію про те, що його водій або охоронець завдали тілесні ушкодження працівнику ДАІ Луганська. У той же час він визнав, що розмова з інспекторами проходила "на підвищених тонах". Про цедепутатрозповів в прямому ефірі одного з українських каналів.

Нагадаємо, луганські інспектори звинувачують охоронця  Ландика в тому, що той по-звірячому побив їхнього колегу Олексія Косякова. Народний депутат, натомість, вважає, що травми даїшник "завдав сам собі".

За словами Ландика, він нікому не говорив, що працівник ДАІ вимагав від нього хабар, а водій депутата жартома запитав у даішника, скільки вони йому повинні.

"Я не говорив нікому, що хтось вимагав. Пожартував водій, просто запитавши," що ми вам винні "? Жартома, була розмова: "Це вам буде сильно дорого коштувати ". Я йому тоді сказав, що ми не заплатимо нічого… в принципі, працівники ДАІ мене всі знають. Ну а цей не знав, молодий хлопець", - зазначив Ландик.

Він заявив, що гаїшник наполягав – сплачуйте штраф, або не поїдете. "Я тоді кажу: "Оформляйте і відпустіть, у вас же все зафіксовано, ми поїдемо, складайте протокол, он мій офіс, принесіть, підпишемо - немає проблем". Ну 20 хвилин не оформляють протокол. Він стоїть перед машиною, не будеш же на нього їхати " , - зазначив депутат.

Ландик підкреслив, що коли підійшов інший даїшник, який перебував у службовому автомобілі, він одразу впізнав депутата, і тільки тоді машину відпустили.

Нардеп також наголосив, що інспектора ніхто з присутніх в машині депутата, не бив.

На питання, чи проходила розмова на підвищених тонах, Ландик відповів: "Звичайно, звичайно!".

"Я кажу: "Ну пропусти ж". Але у них камера була з собою, вони все знімали, був другий водій. Якщо били, покажіть на камеру, тоді буде зовсім інша розмова. А якщо - ну посварилися, так посварилися, вибачилися - роз'їхалися. Але до вечора мене звинувачують у тому, що я розбив чоло, у нього гуля. Я тоді беру і дивлюся відео і там нормальна людина, нормально розмовляє", - зазначив регіонал.

За словами Ландика, ввечері після інциденту на дорозі він зв'язався з керівником ДАІ Луганська. "Я подзвонив й кажу: " Чому ніхто не приїхав, хлопці, я ж чекав, конфлікт стався, давайте вирішимо". І він по телефону говорить, що я побив - ось це мене обурило. Вранці мені зателефонував начальник УВС області , і каже: "Володимир Іванович, ми розібралися, Ви не били, бив ваш охоронець". Я відповідаю: Ну не бив він, не бив, ну я ж бо поруч був", - розповів нардеп.

Читайте також:

Звинувачений у побитті "даїшника" регіонал: мене навмисно зупинила ДАІ

Депутата-регіонала звинуватили в побитті даїшника

ДАІ пояснила, в яких випадках водіїв будуть розстрілювати на місці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: