Регіонали пробачили Симоненку і не даватимуть йому "копняка під зад"

Михайло Чечетов заявив, що Партія регіонів не позбуватиметься комуністів. "Коаліція залізобетонна. Це не та розмазня, кисіль на тарілці, яким була попередня влада", - запевнив він.

Депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов заявив, що регіонали пробачили комуністам їхні передвиборні заяви і не збираються давати своїм партнерам по коаліції "копняка під зад".

"Ми не збираємося позбуватися комуністів. Ні! Ми ніколи своїх партнерів не зраджуємо", - зазначив Чечетов.

"Компартія хіба-що може лише з власного бажання вийти з коаліції. Але ніколи такого не буде, щоб ми їх виштовхували чи давали "копняка під зад", - пообіцяв він.

Нардеп додав, що висловлювання Леоніда Грача щодо того, що комуністів можуть викинути з коаліції - це його власна думка.

"Але ж Петро Симоненко просто заявив, що комуністи - це єдина опозиція, а не БЮТ, який насправді ніколи там не був. І все. Просто його слова перекрутили. Тому ми не розцінюємо це, як щось страшне".

Чечетов також зауважив, що регіонали Симоненку пробачають. За його словами, в ПР розуміють, що 31 жовтня – місцеві вибори, і заяви Петра Симоненка треба розглядати тільки в контексті майбутньої виборчої кампанії.

"У Симоненка є 3-4 % електоральної підтримки. Тому йому і треба говорити для цих людей, які за нього голосують. Тому ми з розумінням ставимося до комуністів. Їм же треба на вибори йти", - наголосив він.

"Але коаліція залізобетонна. Це не та розмазня, кисіль на тарілці, яким була попередня влада. Тому це виключено, що ми їх замінимо. Ми нікого в коаліцію не тягнемо. Але якщо хтось захоче до нас приєднатися, щоб пахати, просимо", - резюмував Чечетов.

Нагадаємо, головний комуніст Петро Симоненко заявив, що Компартія - єдина опозиція у владі. І розкритикував підвищення владою тарифів на ЖКГ. Його однопартієць Леонід Грач не виключив, що восени комуністів можуть витиснути з коаліції і що їхнє місце можуть посісти або депутати з "Єдиного центру", або з групи Давида Жванії.

Читайте також:

Лідер кримських комуністів ініціює вихід КПУ з коаліції

Симоненко назвав методи Азарова "тупими"

Комуністи оголосили себе опозицією

Комуністи вимагають притягти Тігіпка до відповідальності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: