Сергій Тігіпко: необхідно повернути повагу до професії вчителя

Сергій Тігіпко вважає, що школа повинна готувати дітей до самостійного життя, давати навички і знання, які допоможуть їм реалізувати себе, а для цього професія вчителя повинна знову отримати повагу.

Школа повинна готувати дітей до самостійного життя, давати навички і знання, які допоможуть їм реалізувати себе. Про це сьогодні заявив голова партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко під час відвідування Київського інтернату для сліпих дітей і дітей, які погано бачать, якому до нового навчального року партія допомогла відремонтувати спальний поверх корпусу.

За словами політика, таким навчальним закладам, як цей інтернат, потрібна особлива підтримка з боку держави і просто небайдужих людей. "Тут приголомшливо талановиті діти. Багато вихованців цієї школи стали студентами провідних вузів країни. Крім того, дітям допомагають опанувати професії масажиста, оператора комп'ютерного набору. Це величезний крок вперед. На найближчий час ми домовилися, що допоможемо з обладнанням для підготовки операторів кол-центрів", - повідомив Сергій Тігіпко.

На думку політика, освіті в цілому сьогодні необхідні кардинальні зміни. "У програмі нашої партії реформа освіти - пріоритетний напрямок. У першу чергу, ми повинні думати про матеріальне забезпечення педагога, щоб талановиті люди йшли працювати в школу. Професії вчителя необхідно повернути престиж", - підкреслив Тігіпко.

Він також зазначив, що навчальним закладам, зокрема, вузам, необхідно дозволити самостійно заробляти і розпоряджатися отриманими коштами.

"Вищій освіті необхідна максимальна самостійність. Потрібно прибирати адміністративні обмеження. По-іншому ми не зможемо підтримати гідний рівень оплати викладача, не зможемо забезпечити необхідну технічну базу", - відзначив глава "Сильної України".

Тігіпко також додав, що вчителеві необхідно дозволити творчо працювати, а не завантажувати його підготовкою звітності.

Читайте також:

Експерт Тігіпка: завдання школи - розкрити талант дитини

1 вересня: в Україні розпочався новий навчальний рік

"Сильна Україна" продовжила голосування за кандидатів Народного праймеріз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: