Студенти знову зажадали відставки Табачника: "Студент - не кріпак! Міністр – м…ак!"

В центрі Києва студенти спалили радянський прапор, як символ тих, хто зараз перебуває при владі. Вони тримають транспаранти "Вільну освіту для кожного", "Не дражни студента!".

В ценрі Києва 28 лютого зібралися кількасот студентів, які протестували проти законопроекту "Про вищу освіту" і вимагали відставки мініста освіти Дмитра Табачника.

Мітингувальники скандували у гучномовці "Студент - не кріпак! Міністр – м…ак!", "Ми вам - революцію, ви нам - корупцію", "Зека на нари, тоді підем на пари", "Слава Україні - Героям Слава!".

Студенти спалили радянський прапор, як символ тих, хто зараз перебуває при владі. У руках вони тримали жовто-блакитні прапори та транспаранти "Депутати-паразити не дають студентам жити", "Вільну освіту для кожного", "Не дражни студента!".

Учасники акції протесту пройшли маршем від метро "Арсенальна" до будівлі Верховної ради. До будівлі парламенту також підтягнулися близько сотні правоохоронців для забезпечення громадського порядку.

Активісти виступають проти щорічного збільшення плати за контрактне навчання, скорочення державного замовлення, ліквідації університетської автономії та централізації влади у руках Міністерства освіти, проти кількісних критеріїв у визначенні статусу вищих навчальних закладів.

За словами учасників акції, здебільшого вони представляють Національний університет "Києво-Могилянська академія", але є представники й інших вишів Києва.

Як відомо, міністр освіти і науки, молоді й спорту Дмитро Табачник ініціює скорочення державного замовлення на підготовку кадрів у вищих навчальних закладах вже в 2011 році.

Читайте також:

Табачника звинуватили, що він робить з університетів "Макдональси" зі студентами-гамбургерами

У Москві Табачника назвали "честю і совістю української інтелігенції"

Янукович заступився перед Табачником за українські "шкіли" (відео)

ВідеоСтуденти знову зажадали відставки Табачника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: