Суд визнав, що охоронець Януковича правомірно побив журналіста

Столичний суд відмовив журналісту Сергію Андрушко в задоволенні позову проти охоронця президента Віктора Януковича.

Адміністративний суд міста Києва відмовив журналісту Сергію Андрушку в задоволенні позову проти охоронця Управління державної охорони.

Про це повідомив сам Сергій Андрушко.

Він планує оскаржити це рішення в апеляційній інстанції.

"Тепер якщо охоронець державної структури застосовує силу до журналіста, то це минає безкарно. Це рішення – узаконення цієї безкарності", - сказав він.

Нагадаємо, під час візиту президента Віктора Януковича на агровиставку головний спеціаліст Управління державної охорони Юрій Щека застосував силу до журналіста СТБ Сергія Андрушка. Цей інцидент було знято на камеру.

Окрім цієї справи Сергій Андрушко оскаржив постанову прокуратури про відмову в порушенні кримінальної справи за фактом перешкоджання законній професійній журналістській діяльності. Однак 7 грудня Голосіївський районний суд відмовив йому в задоволенні цієї скарги, а 8 лютого Апеляційний суд міста Києва залишив у силі рішення Голосіївського районного суду.

Нагадаємо, що прокуратура Голосіївського району міста Києва відмовила Сергієві Андрушку в порушенні кримінальної справи за фактом перешкоджання професійній діяльності. Журналіст оскаржив це рішення у прокуратурі міста Києва, але та теж відмовила.

Читайте також:

Журналіста запідозрили у спробі кинути гранату в Януковича

Суд відмовив у справі на охоронця Януковича, який побив журналіста

Януковичу порадили захищатися ще й кавалерією та підводними човнами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: