Табачник наказав затвердити в дитсадках офіційні побори

Міністр освіти і науки наказав затвердити перелік платних послуг у дитсадках і школах.

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник зобов'язав затвердити перелік платних послуг у дитсадках і школах.

Як стало відомо, Табачник наказав закладам освіти затвердити перелік платних послуг, "які надаються навчальним закладом або установою освіти, із зазначенням часу, місця, способу і порядку надання кожної послуги, їх вартості та осіб, відповідальних за їх надання".

Про це йдеться в наказі Міністерства освіти і науки України № 949 від 14 жовтня 2010 року, текст якого мають ЗМІ.

Згідно з документом, дія наказу поширюється на керівників дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, закладів післядипломної освіти та підвищення кваліфікації, навчально-методичних та інших установ і закладів системи освіти, підпорядкованих Міносвіти.

У наказі також міститься вимога розмістити цей перелік "в доступних для замовників місцях".

У той же час, з документа випливає, що навчальні заклади не зможуть вільно розпоряджатися надходженнями від надання платних послуг, а отримані гроші будуть зараховані до доходів спеціального фонду державного бюджету, куди до цього моменту направлялися, зокрема, гроші, отримані від плати за навчання студентів-контрактників.

Як повідомлялося раніше, Кабмін змінив постанову про перелік платних послуг для студентів, вилучивши ряд відповідних положень. Зокрема, були скасовані такі платні послуги, як перездача іспитів, користування інтернетом, а також фінансування лабораторних робіт.

Нагадаємо, 7 липня, міністр освіти і науки Дмитро Табачник заявив, що запровадження обов'язкової дошкільної освіти наближає освіта Україну до світових стандартів.

Читайте також:

Кабмін узаконив побори в вузах

Янукович заявив, що в Україні занадто багато вузів – треба їх скоротити

Табачник пишається закриттям шкіл

Янукович пообіцяв контролювати освітні реформи Табачника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: