Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Юлія Тимошенко відмовила своєму чоловікові у вступі до лав її політичного блоку.

день народження чоловіка Тимошенко_6
tymoshenko.ua
Ювілей чоловіка Тимошенко
Юлія Тимошенко написала в своєму блозі, що її чоловік Олександр намагався отримати місце у виборчому списку БЮТ, але вона йому відмовила.

"Я проводила якусь жахливо важливу нараду, а чоловік сидів і чекав у приймальні. Година, друга, третя ... Нарешті не витримав і передав записку, а, вірніше, заяву. У ньому було написано: прошу розглянути можливість включення мене в виборчий список БЮТ ...", - згадала Тимошенко.

При цьому вона сказала, що в той час багато близьких їй людей сиділи в тюрмах, тому що дає недоторканність депутатський мандат "був не предметом розкоші, а засобом самозбереження".

Однак рішення лідера БЮТ було однозначним: "На заяві я написала: "Відмовити'". Більше до цієї теми вони у своїх розмовах не поверталися.

Разом з тим Тимошенко написала про свого чоловіка, що він - "Чоловік Цей, на 120 відсотків". Як підтвердження цієї тези вона розповіла історію про те, як сиділа з ним в одному СІЗО, де якось вони випадково "на мить, на один подих" зустрілися поглядами, коли обох вели на допит.

"Але мені цього вистачило. Я отримала такий заряд енергії, віри і мужності, що могла, здається, все витримати і пройти через все", - поділилася своїми відчуттями Тимошенко.

За словами лідера БЮТ, вона зробила цей запис у своєму блозі "просто так", оскільки "вдячна своєму чоловікові за те, що він є".

Зазначимо, що Олександр Тимошенко є непублічною фігурою. Він ніколи не дає інтерв'ю і ніяк не коментує роботу своєї дружини і їхнє особисте життя.

Читайте також:

Тимошенко програла вибори, бо стала білявкою - біоенергетик

Тимошенко покаялася за тиск на ЗМІ і обіцяє виправитися

Тимошенко все ще вірить, що мала стати президентом

Залиште свій коментар

Вибір редакції