Тимошенко розповіла, як підприємцям перемогти владу

Тимошенко пообіцяла не дати Януковичу маніпулювати людьми, тому надасть підтримку підприємцям, які протестують проти ухвалення Податкового кодексу президентом.

Досягнення цілей акцій протесту підприємців проти Податкового кодексу можливе лише за умови підтримки підприємницького руху з боку політичної сили.

Про це в інтерв'ю виданню Kyiv Post заявила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Тут взаємна залежність. Вони стали силою, з якою доводиться рахуватися. Але вони визнають, що просто вийти на вулиці недостатньо. Вони визнають, що необхідна політична сила, яка приєднається до них і буде надавати підтримку", - підкреслила Тимошенко.

За її словами, зрозуміло, що пропрезидентська Партія регіонів намагається звести нанівець спроби демонстрантів і саботувати їх діяльність, зокрема, підсаджуючи до них штучних лідерів, які зможуть розділити рух і змусити маси відчути, що їх зусилля ні до чого не привели. "Я не дозволю маніпулювати людьми", - наголосила вона.

Як підкреслила Тимошенко, всеукраїнська масова акція протесту підприємців є поворотним моментом у боротьбі за незалежність, демократію і свободу в Україні.

"У цих подіях я бачу поворотний пункт у боротьбі за незалежність, демократію і свободу України. Дуже символічно, що все це відбувається напередодні річниці Помаранчевої революції. Причина цих протестів в тому, що малий і середній бізнес - саме виживання яких під загрозою - вирішили не опускати голову, не емігрувати з країни. Замість цього вони зібрали сили і мужність, щоб сміливо боротися за свої інтереси та відстоювати їх. Це важливий і значний крок в історії Україні", - заявила Тимошенко.

За її словами, підприємці досягнуть своєї мети за умови наявності волі: "Демонстранти переможуть, якщо не будуть відступати. Їх воля і сила набагато більше, ніж у кланового режиму, який сьогодні керує Україною. Думаю, для діючого уряду це - початок кінця", - наголосила потілик.

Тимошенко вважає, що в політичному секторі спостерігається консолідація: "Не серед продажних політиків, а серед громадян, які хочуть боротися і захищати свої інтереси у співпраці з моєю командою. Хочу нагадати всім, що наша політична команда з самого початку очолила спроби опору так званої податкової реформи".

Нагадаємо, 18 листопада Верховна рада прийняла в другому читанні і в цілому Податковий кодекс. У той же час у Києві та регіонах відбуваються акції підприємців проти прийняття Податкового кодексу.

Читайте також:

Аналітика про Тимошенко: Бей первой, Юля

Тимошенко втримала звання найвпливовішої жінки України

Тимошенко покликала обурених підприємців іти на Януковича

ПР: після арешту Луценка дійде черга до Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: