Тягнибок після виборів виведе людей на вулиці

Лідер націоналістів закликав людей "захистити своє право бути українцями" та "пліч-о-пліч боротися проти донецьких порядків".

Лідер Всеукураїнського об’єднання "Свобода" Олег Тягнибок закликав громадян в ніч на 1 листопада вийти на вулиці, щоб захистити своє волевиявлення на місцевих виборах. Про це він заявив, виступаючи на мітингу перед львів'янами.

"Закликаємо вас ставати нашими спостерігачами і допомогти нам зберегти голоси. Закликаю вас бути готовими в ніч на 1 листопада, якщо знадобиться, вийти на вулиці Львова, щоб захистити своє право бути українцями", - попросив Тягнибок.

"Ми прийшли запросити вас іти поруч, пліч-о-пліч боротися проти донецьких порядків, які намагаються встановити в Галичині. Адже вони розуміють, хто контролює Донбас, Київ і Галичину, той контролює всю Україну", - сказав Тягнибок.

"Влада нахабніє, тому що бачить, що досі в Україні немає жодного серйозного спротиву, окрім того спротиву, який чинить ВО "Свобода". Але самі ми занадто слабкі. Нам потрібна підтримка громади, нам потрібні маси людей, які підуть разом з нами і зметуть ту антиукраїнську силу, яка чинить вакханалію в Україні", - пояснив він.

"Партія регіонів почала змінювати правове поле в Україні. Роблять це для того, щоб якнайшвидше створити політичний режим на зразок того, що діє в Росії", - цитує його слова прес-служба ВО "Свобода".

"Очевидно, в їхніх планах підписання нового союзного договору і створення нового "радянського союзу". Не думайте, що це лише фантазії - це об'єктивні прогнози розвитку нашої держави, яка поки ще є державою. Відступати нікуди!", - заявив він.

Лідер "Свободи" зазначив, що не просить у львів'ян голосів, "бо й так зрозуміло, що українець цього разу мусить підтримати українця".

За словами Тягнибока, "свободівці" щодня стикаються "з переслідуванням, тиском на кандидатів від "Свободи". "Наша юридична служба мала б зараз займатися виборами, але юристи змушені бігати по судах - витягують свободівців, проти яких несправедливо, незаконно відкривають кримінальні справи", - заявив лідер "Свободи".

"Але ми не збираємося опускати рук, ми будемо боротися, гризтися за кожен голос. Ми не віддамо жодного голосу ворогу", - запевнив він.

Крім того, ВО "Свобода" заявило про війну з нащадками "асвабадітєлєй з георгіївськими лєнточками" – "данєцкімі". Свободівці впевнені в перемозі, оскільки уже перемагали свого часу "савєцкіх".

Читайте також:

"Свобода" оголосила війну "данєцкім нащадкам савєцкіх асвабадітєлєй"

"Свобода" пригрозила ПР громадянською війною

Антифашисти вимагають у Європи внести Тягнибока до "чорного списку"

Тягнибок очікує революції в Україні: "це варто пролитої крові"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: