У Дніпро сповзають гроби, заражені чумою та холерою

У Кременчуцькому водосховищі можуть опинитися спори сибірської виразки, холери або чуми, застерігає головний санітарний лікар Кременчука.

Вода в Кременчуцькому водосховищі може бути заражена на сибірську виразку, холеру або чуму. Таку заяву зробив головний санітарний лікар Кременчука, депутат Полтавської облради Віктор Акімов.

За словами Акімова, щорічно вода підмиває до десяти метрів берегової лінії водосховища, через що до Дніпра сповзають старі кладовища.

Не виключено, що на цих цвинтарях ховали померлих від чуми, холери або сибірської виразки. Тепер, застеріг Акімов, спори цих страшних хвороб можуть опинитися у воді, яку п'ють жителі Кременчука і Комсомольська.

Акімов нагадав, як ще 2008 року він показував депутатам, що з підмитого водою берега звисають труни поховань 20-х років минулого сторіччя.

Аін також зауважив, що свого часу мешканці селищ, розташованих на місці нинішнього штучного водосховища, переселили на піднесеність. Але сьогодні вода, підмивши береги, вже підібралася і туди. До житлових будинків залишилося не більше п'ятдесяти метрів від води.

"Ще років п'ять, і услід за кладовищами до водосховища почнуть сповзати удома кременчужан", - прогнозує депутат.

Він закликав чиновників Полтавської облдержадміністрації провести роботи зі зміцнення берегів Кременчуцького водосховища.

Читайте також:

Огляд смертельних епідемій останніх років

Лісові пожежі підбираються до Києва

З Румунії до України тече небезпечна для життя вода

У Франції п'ятеро учених заразилися сибірською виразкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: