У Харкові 14-річну сироту з дитиною не беруть назад до інтернату

Неповнолітня мама не хоче розлучатися зі своєю донькою, бо сама росла у будинку маляти. Чиновники від соціального захисту брати її з дитиною назад до інтернату не хочуть.

У Харкові 14-річна сирота намагається відстояти своє право виховувати дитину. Неповнолітня мати не хоче віддавати немовля у будинок маляти, як їй пропонують соціальні служби. А назад в інтернат її з дитиною не пускають.

За словами Насті, дівчинка схожа на тата. Більше про батька дитини вона воліє не говорити. Мовляв, він разом із вихователями інтернату пропонували їй зробити аборт, щоби про небажану вагітність школярки ніхто не дізнався.

"Інтернат не хоче, щоб мені дитину залишили. Тому що це для них головний біль, тому що служби у справах неповнолітніх звернуться до них з претензією, - як це ви не догледіли", - пояснила молода мама.

Із пологового будинку Настю із донькою перевели до дитячої лікарні. Що робити із сиротою далі – медики не знають. Назад до інтернату дівчину не беруть, виписувати породілля нікуди.

І в інтернаті і у Департаменті соціального захисту кажуть, інтернат – для дорослих дітей. Піклуватися про немовля там буде нікому.

"Їй 14 років. Вона у дев'ятому класі. Їй треба закінчити школу", - впевнена керівник Департаменту соціального захисту Світлана Горбунова-Рубан.

Чиновниця пояснила, що дівчина не має відмовлятися від дитини, вона зможе приїжджати провідувати дочку, але інтернат не пристосований для немовлят. Утім, Настя точно знає, що в будинок маляти дочку не віддасть. Бо сама росла без мами, а такої сирітської долі власній дочці не бажає.

Читайте також:

У Житомирі чотири школярки жорстоко побили молодшу дівчинку

На Буковині вихователь інтернату шість років ґвалтував маленьких хлопчиків

Азаров порадив дітям брати приклад з Януковича

Найменшою мамою в світі стала 26-річна мешканка Львівщини

ВідеоНеповнолітнє материнство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: