У Києві відкриються найбільш очікувані дорожні розв'язки

Вже цього тижня у столиці відкриються три найбільш очікувані дорожні розв'язки.

Сьогодні, 22 серпня, о 14.00 машини зможуть поїхати по естакаді біля метро "Дніпро", 23 серпня запустять рух по естакаді на перетині Столичного шосе і проспекту Науки, а також завершать останній з'їзд у бік Конча-Заспи з мосту Кирпи.

Естакада біля метро "Дніпро", в першу чергу зручна машинам, які їдуть з мосту Метро у бік моста Патона, Парковій алеї і центру. Вони будуть по верху перетинати Набережне шосе, а не стояти в довгій черзі перед світлофором на лівий поворот. Це раніше гальмувало рух на Набережному шосе і безпосередньо на мосту, пише газета "Сегодня".

Щоправда, шляховики вважають, що нова розв'язка поліпшить життя водіям в одному місці, а в інших ускладнить. Наприклад, будуть утворюватися пробки перед світлофором на перехресті з Дніпровським спуском, куди будуть упиратися машини, що їдуть з боку моста Метро і Поштовій. Цю проблему вже після Євро-2012 хочуть вирішити за допомогою будівництва ще однієї естакади в цьому місці.

Естакада на Столичному шосе буде зручна у години пік машинам, які раніше їхали на Південний міст або у зворотний бік, скупчувалися біля світлофора на перехресті "Столичка" та пр. Науки.

Крім того жителі лівого берегу Києва, які прямують у бік Столичного шосе, пр-ту Науки, вул. Ак. Заболотного, можуть тепер не тягнутися в пробках по мосту Патона, а скористатися новим з'їздом. Влада обіцяє, що надалі цей з'їзд буде продовжений у вигляді тунелю під Ботанічним садом і виходитиме до Залізничного шосе, яке в подальшому буде поєднано з вул. П. Любченко. Коридор дозволить з вул. Бориспільська (виїзд з міста у бік "Борисполя") безперешкодно дістатися до центру міста.

Читайте також:

У Києві відкрили рух на Набережно-Хрещатицькій естакаді

Проїзд під Дніпром буде платним

Столична велика кільцева буде платною

Ремонт столичних доріг оцінили в 11 мільярдів гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: