У Львові пройшов марш пам’яті дивізії СС "Галичина"

За словами координатора акції, "ми не словом, а ділом доводимо, що Львів – це Бандерштадт, це столиця українського націоналізму".

У Львові 28 квітня пройшов марш "автономних націоналістів" на честь 68-річниці створення 14-ї гренадерської дивізії Ваффен СС "Галичина". За оцінками присутніх на акції правоохоронців, марш зібрав близько 700 учасників.

На чолі маршу, який вирушив від пам’ятника Степанові Бандері до проспекту Свободи, йшов координатор акції, депутат Львівської міської ради від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин. У коментарі для журналістів він назвав цю акцію "традиційною", оскільки минулого року подібний марш уже відбувався у форматі "параду вишиванок".

"Це – патріотична львівська молодь, яка підтримує ідеї соціальної і національної справедливості, яка виступає за те, щоб українці зберігали свою історичну пам’ять, виступає проти того, щоб борців за незалежність України таврували, як нацистських посібників і як ворогів української державності", - розповів він.

Щодо дивізії "Галичина" Михальчишин зазначив: "Це – наші герої, якими ми пишаємося, яких ми будемо захищати і чию справу ми будемо продовжувати".

"Насправді ми не словом, а ділом доводимо, що Львів – це Бандерштадт, це столиця українського націоналізму", - додав він.

Безпосередньо під час маршу його учасники вигукували гасла "Галичина» - дивізія героїв!", "Мельник, Бандера – герої України, Шухевич, Бандера – герої України!", "Одна раса, одна нація, одна Батьківщина!", "Пам’ятай, чужинець, тут господар – українець!", "Твоя байдужість – твоє рабство!", "Бандера прийде, порядок наведе!" та інші.

З приводу того, що деякі учасники акції ховали своє обличчя за темними масками, один із них пояснив, що за ними "стежать спецслужби", і вони приховують свої обличчя заради своєї безпеки та безпеки своїх сімей.

Учасники маршу також поклали квіти до пам’ятника жертвам політичних репресій та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Читайте також:

Російським націоналістам у Львові готують "перевиховання" та "нейтралізацію"

Одеський депутат: Львів - це не Україна, а бандерштат

У Львові таки заборонили використовувати нацистську символіку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: