У Москві Табачника назвали "честю і совістю української інтелігенції"

Депутат Держдуми РФ Сергій Марков вважає, що Дмитро Табачник рятує українську інтелігенцію від ультранаціоналізму і за це обраний мішенню для атак.

Депутат Держдуми Росії Сергій Марков запропонував назвати міністра освіти і науки Дмитра Табачника "честю і совістю української інтелігенції" за поліпшення функціонування російської мови в Україні.

"Намітилося незначне поліпшення умов функціонування російської мови. Це поліпшення не велике і зустрічає лютий опір. У зв'язку з цим Дмитра Табачника потрібно назвати честю і совістю української інтелігенції, яку він рятує від ультранаціоналізму. Він обраний головною мішенню для атак. Ним зроблено якісь кроки, але результат тут не дуже великий", - сказав Марков під час прес-конференції в Москві на тему: "президентський рік Януковича - між Росією і Європою".

Марков також зазначив, що для реалізації "демократичної вимоги" про бачення двох державних мов ще дуже далеко.

За його словами, помітно змінилися підходи Києва з питань історії.

"Намічені поліпшення з Росією з проблем історії. Для нас це важливе питання, оскільки це проблема ідентичності і збереження єдиної цивілізаційної цілісності Росії і України", - підкреслив Марков.

Він також зауважив, що одним з результатів президентства Януковича є створення дієздатної влади в Україні.

25 лютого виповнюється рік з дня інавгурації Віктора Януковича. З цієї нагоди президент візьме участь у телепроекті "Розмова з країною", під час якого впродовж 3 годин відповідатиме на запитання громадян. Уже зібрано понад 20 тисяч запитань, одним з найпопулярнішим є "Як вижити при сьогоднішньому рівні зарплат і пенсій?".

Читайте також:

Російський експерт: Кремль впізнав у Януковичі раннього Путіна

Табачник розповів про переваги російської мови

На річницю президентства українці питатимуть у Януковича, як їм вижити

У Москві готові відкрити першу українську школу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: