У Раді попередили про можливу зупинку її роботи

За словами лідера УНП Юрія Костенка, якщо нова система для голосування "Рада-3" будк введена в дію, парламент пропраціє не більше тижня.

 Робота Верховної ради може зупинитися, якщо в дію буде введено нову систему для голосування "Рада-3", яка дозволить депутатам голосувати тільки особисто. Про це заявив лідер Української народної партії Юрій Костенко.

Як відомо, система "Рада-3" передбачає, що голосування депутат починає з натискання сенсорної клавіші, утримуючи яку, він повинен натиснути кнопку "За", "Проти", або "Утримався". Якщо парламентарій відпустить одну із кнопок, його голос не зарахується.

"Я прогнозую, що вона (система – ред.) не буде введена в дію, а якщо і буде введена, то це на один тиждень максимум. Бо потім парламент зупиниться у своїй роботі", - зазначив депутат.

Костенко нагадав, що коли вводилася ця система, очолював Верховну раду Арсеній Яценюк, і у парламенті була демократична більшість. І, тим не менш, систему не змогли ввести в дію, тому що забезпечити присутність всіх депутатів у стінах Ради все одно було неможливо.

 "Український парламентаризм тоді буде працювати, навіть без системи "Рада-3", а депутат буде ходити на голосування персонально, коли в парламенті будуть представлені ідеологічні партії, а не бізнес-проекти", - підкреслив Костенко.

Нагадаємо, як заявив спікер українського парламенту Володимир Литвин, тестування модернізованої системи голосування "Рада" із сенсорною кнопкою відбудеться наступного пленарного тижня у п'ятницю.

Читайте також:

Наступного тижня депутатів відучать від "кнопкодавства"

ГПУ позбавить недоторканності двох депутатів

Депутати відмовились з'ясовувати, за чиї гроші ремонтують резиденцію Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: