У США затримали українців за торгівлю людьми

П’ять українців тримали в неволі молодих дівчат, які приїхали з України. Вони піддавалися жорстокому поводженню і сексуальному насильству.

Влада штату Філадельфія пред'явила п'ятьом вихідцям з України обвинувачення у вимаганні і торгівлі людьми. Всі фігуранти справи носять прізвище Боцвінюк. Їхні імена: Омелян, Степан, Михайло, Дмитро і Ярослав.

Згідно зі звинуваченням, підозрювані тримали в неволі молодих дівчат, які приїхали з України. Їм обіцяли, що вони будуть працювати за 500 доларів на місяць і отримають безкоштовне харчування та місце для проживання в США. Коли жінки приїжджали в США, їх примушували працювати прибиральницями в офісах, складських приміщеннях і мережах супермаркетів. Вони піддавалися жорстокому поводженню і сексуальному насильству.

Викрадачі також вимагали гроші у їхніх родичів, стверджуючи, що дівчата заборгували від 10 до 50 тисяч доларів.

Четверо з п'ятьох обвинувачених заарештовані. Дмитро Боцвінюк знаходиться в Україні. Оскільки Україна не підписала з США угоду про екстрадицію підозрюваних у злочинах, тому гарантій видачі Києвом Боцвінюка у американської влади немає.

В обвинувальному висновку також йдеться, що Омелян Боцвінюк погрожував зробити повією дев'ятирічну дочку однієї з утримуваних в неволі жінок.

Якщо українців визнають винними за всіма пунктами звинувачення, то їм загрожує покарання від 20 років позбавлення волі зі штрафом у 250 тисяч доларів США до довічного ув'язнення зі штрафом в 750 тисяч доларів.

Читайте також:

Трьох українців засудили в Чехії за торгівлю людьми

У США визнали, що в країні все ще існує торгівля людьми

У Чехії заарештували українців за торгівлю співвітчизниками

ВідеоУ США затримали українців за торгівлю людьми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: