Україна - десята у світі за кількістю ув'язнених

Україна потрапила до Топ-10 країн, в яких найбільше ув'язнених на 100 тисяч населення. В Україні цей показник становить 334, тоді як у середньому в світі - 141.

Україна входить до десятки країн за кількістю ув'язнених. Про це свідчать результати дослідження, проведеного серед 217 країн Лондонським королівським коледжем.

Лідером вже багато років залишаються США, випереджаючи навіть густо населений Китай. На третьому місці - Росія, на четвертому - Бразилія, на п'ятому - Індія, на шостому - Мексика, на сьомому - Таїланд, на восьмому - Іран, на дев'ятому - ПАР і замикає десятку Україна.

При цьому загальна кількість ув'язнених - не найбільш точний показник криміногенної ситуації в країні, оскільки в маленьких державах арештантів, як правило, менше, у великих - більше.

Тому для отримання більш точної картини про злочинність у країні "World Prison Population List" використовує дані про кількість ув'язнених на 100 тисяч населення.

Згідно з цими даними, в Україні 334 ув'язнених на 100 тис. населення. При цьому норма для розвинених країн коливається в межах 70-80 осіб на 100 тис. населення, у світі – 141 особа.

Наприклад, у Франції, що відчуває серйозні проблеми з радикально налаштованими мігрантами, цей показник не перевищує 96 осіб на 100 тис. населення. У Німеччині - 88, Великобританії - 78, Швеції - 78, Норвегії та Данії - 71.

Аналізуючи ці дані, український правозахисник Євген Захаров зробив висновок: "Кількість ув'язнених не свідчить про кількість скоєних злочинів".

"У нас, на жаль, запобіжний захід у вигляді утримання під вартою застосовується набагато частіше і більше ніж в інших країнах", - зазначив фахівець.

Читайте також:

Топ-10 найбільш комфортабельних в'язниць світу. ФОТО

У Києві з'явилося VIP-СІЗО

Корнійчук поскаржився Європі, що його незаконно тримають у СІЗО

Спецназівці викручували чоловіку ноги, щоб запхати його у багажник. ВІДЕО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: