Україна і Росія домовилися про демаркацію кордону

Глави МЗС обох країн пообіцяли найближчим часом почати демаркацію сухопутного кордону між Україною і Росією.

Україна і Росія найближчим часом приступлять до демаркації спільного кордону.

Про це заявив 16 вересня голова МЗС РФ Сергій Лавров за підсумками переговорів з українським колегою Костянтином Грищенком.

"Ми відзначили серйозний прогрес і необхідність зробити додаткові кроки, щоб громадяни наших країн, які є сусідами по обидві сторони кордони, могли безперешкодно її перетинати, щоб у них не було при цьому яких-небудь ускладнень. Саме у такому руслі ми будемо в самий найближчий час починати роботу спільної комісії з демаркації сухопутного кордону", - сказав він.

В цілому, на думку міністра, російсько-українські стосунки досягли серйозного прогресу.

"Ми обговорили весь спектр питань двостороннього порядку денного. Сторони активно працюють з питань прикордонної, консульської проблематики, спільної протидії новим викликам і погрозам, включаючи піратство. Розглянули регіональні конфлікти, співпрацю в міжнародних організаціях, а також придністровське врегулювання", - повідомив Лавров.

У свою чергу Грищенко підкреслив, що "Росія і Україна сьогодні шукають рішення, а не створюють проблеми". Сьогодні сторони шукають нові спільні підходи, і це приносить ефективний результат, додав український міністр.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України 3 серпня отримало офіційні повідомлення російської сторони про завершення всіх необхідних процедур для набуття чинності Угоди про демаркацію українсько-російського державного кордону.

Найближчим часом буде створена спільна комісія з питань демаркації, яка безпосередньо буде позначити кордон на місцевості, уточнив він.

Читайте також:

Янукович затвердив угоду про демаркацію кордону з Росією

Україна затвердила сухопутний кордон з Росією

Янукович і Мєдвєдєв поділили державні кордони

РФ готова до демаркації кордону з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: