Україна нарощуватиме присутність в Афганістані

Україна і надалі співпрацюватиме з НАТО, у тому числі планує брати участь в силах швидкого реагування.

Україна не збирається скорочувати свою участь як у миротворчих операціях НАТО, так і в силах швидкого реагування Альянсу. Більше того, Київ планує збільшити свій контингент в Афганістані.

"Поки ми свою присутність (в Афганістані – прим. ред.) збираємося посилити - президентом було прийнято рішення направити до складу польського контингенту трьох військових лікарів", - повідомив глава місії України при НАТО Ігор Долгов.

Дипломат висловив упевненість, що мирному Афганістані в майбутньому знадобиться ще більше українських фахівців.

"Коли в цій країні буде панувати мир, тоді будуть потрібні і українські експерти, і українські інженери для відновлення тих виробничих потужностей, які ще за часів Радянського Союзу були побудовані за участю наших фахівців", - пояснив він.

Долгов також позитивно оцінив досвід участі України в силах швидкого реагування НАТО, коли на чергування заступив підрозділ РХБ-захисту.

"Сподіваюся, що Україна, отримавши перший позитивний досвід, і далі буде співпрацювати з НАТО в плані спрямування військових підрозділів на чергування в силах швидкого реагування Альянсу", - сказав він.

Глава місії уточнив, що "цей досвід важливий тим, що вже на етапі підготовки проходить самооцінка, оцінка, інспекція щодо сумісності для того, щоб реально діяти спільно з підрозділами НАТО у тих чи інших умовах".

Крім того, він висловив надію на те, що на території України будуть проводитися спільні з НАТО навчання. За словами дипломата, планами це передбачено.

Читайте також:

НАТО допустить Україну до ПРО лише після Росії

Кабмін виділив 4 млн грн на участь України в спецоперації НАТО

Українські миротворці привезли до Львова з Ліберії малярію

Мєдвєдєв доручив відстежувати контакти України з НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: