Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна опинилася на 150 місці в світовому рейтингу доброчинності

На першій сходинці опинилися одразу дві країни - Австралія та Нова Зеландія. Далі йдуть Канада, Ірландія, Швейцарія, США, Нідерланди, Великобританія, Шрі-Ланка і Австрія.

Найбільша британська благодійна організація Charities Aid Foundation (CAF) опублікувала Світовий рейтинг благодійності, в якому оцінила рівень філантропії в різних країнах. Україна посіла одне з найостанніших місць у списку.

На першій сходинці опинилися одразу дві країни - Австралія та Нова Зеландія. Далі йдуть Канада, Ірландія, Швейцарія, США, Нідерланди, Великобританія, Шрі-Ланка і Австрія. Україна опинилася на 150-й позиції, Росія - 138-ій. Замикає список з 153 країн Мадагаскар.

При складанні рейтингу враховувалися три основні моделі благодійного поведінки: фінансові пожертвування, віддача власного часу (волонтерство) і допомогу незнайомим людям. Потім виводився середній показник.

Дані в рейтингу спираються на результати дослідження компанії Gallup, яка опитала 195 тисячі людей в 153 країнах світу про їх благодійну діяльність за останній місяць. При цьому респондентів також питали, наскільки щасливими вони себе почувають.

Укладачі рейтингу також розділили країни по групах. Так, за показником готовності пожертвувати гроші на благодійність лідирує Мальта. У цій країні на такий вчинок можуть зважитися 83% населення.

У той же час виявилося, що жителі Туркменістану з великим задоволенням працюють волонтерами. 61% опитаних у цій країні коли-небудь працювали безкоштовно. Тим часом, 76% громадян Ліберії проявляють максимальну щедрість щодо незнайомих людей.

Рейтинг благодійності також виявив, що більше грошей жертвують не заможні люди, а щасливі.

Читайте також:

Майже половина громадян не вважають Україну незалежною державою

Рейтинг найвпливовіших українців очолили Янукович та його оточення

Україна зайняла 49 місце в списку "кращих країн світу"

Залиште свій коментар

Вибір редакції