Українці в Лівії досі сидять під арештом: подробиці про затриманих

Серед затриманих в Лівії українських "снайперів" - пенсіонер з поганим зором, який поїхав заробити грошей на операцію онуку.

Затримані в Лівії українці, яких нова лівійська влада назвала "снайперами" і звинуватила у війні на боці Муаммара Каддафі, досі не вільні. Їм не висунули жодних офіційних звинувачень, і люди перебувають під домашнім арештом.

Українські дипломати щодня навідують затриманих і клопочуться про їхнє переведення на територію посольства України у Лівії. Тим часом до ТСН почали звертатися глядачі, які упізнали на відео своїх родичів.

На допомогу журналістів і дипломатів сподівається жителька Херсона Наталя Словеснова, яка до вчора не мала жодної звістки про батька Сергія Балана.

Чоловік два місяці тому поїхав до Лівії, де хотів заробити вісім тисяч доларів, щоб повернути дворічному онукові нормальний зір. Родина не знає ані агентства, через яке виїхав чоловік, ані ким він влаштувався за кордоном. В Україні Сергій Балан працював охоронцем на суднозаводі.

Як розповіла Наталя, її батько – пенсіонер з поганим зором, тож він ніяк не міг бути найманцем. "Він навіть в окулярах не бачить, і зброю напевне ніколи не тримав у ріках. Мій батько поїхав, щоб заробити гроші онуку на операцію", - зазначила жінка.

Нагадаємо, після того, як лівійські повстанці 21 серпня захопили столицю країни – Тріполі, вони оголосили про затримання "українських снайперів".

Пізніше з'ясувалося, що ці 23 людини, серед яких багато жінок та старих, були найняті російсько-лівійською нафтовою компанією Dakara і працювали кухарями та нафтовиками.

Читайте також:

За порятунок українців у Лівії взялася зовнішня розвідка

Лівійці звільнили одного з полонених українців

Лівійські повстанці арештували українських кухарів, назвавши їх снайперами

Колишня медсестра Каддафі: в Україні жити гірше, ніж у Лівії

ВідеоУкраїнці, яких нова лівійська влада вважає снайперами, досі не вільні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: