Українські митники змусять іноземців вивернути кишені

Набула чинності постанова уряду про нові правила оформлення віз для іноземців, згідно яких вони змушені документально підтверджувати власне фінансове становище.

Іноземців попросять пред'являти гроші при в'їзді до України.

Про це повідомляє агентство УНІАН з посиланням на журнал WeeklyUA.

За інформацією видання, з 10 вересня набула чинності постанова уряду про нові правила оформлення віз для іноземців, що в'їжджають до України та їдуть через її територію транзитом.

Замість 15 типів віз залишаться лише три - транзитна, короткострокова (до 90 днів) і довгострокова (більше ніж 90 днів).

При цьому суми візових зборів з іноземців збільшуються в 1,5-2 рази.

Без візи до України на термін не більш як 90 днів можуть в'їхати громадяни всіх колишніх радянських республік, окрім Туркменістану, а також громадяни США, Канади, Японії і європейських країн, окрім Болгарії.

Американська торговельна палата в Україні вже висловила свою заклопотаність новими правилами.

Зокрема, членів палати, в основному іноземців з менеджменту українських представництв компаній, хвилює, що буде з тими, у кого вже є віза на момент набрання чинності постановою Кабміну.

Іноземців не влаштовує вимога документально підтвердити своє фінансове становище при поїздці до України - чи достатньо у іноземця грошей на час перебування в країні та повернення до себе додому, або чи є у нього законні джерела заробітку на території України.

Проте, всі ці вимоги відповідають стандартам ЄС, і в Європі ці правила у тих самих компаній заперечень не викликають, відзначає видання.

Нагадаємо, Державна митна служба України за перше півріччя 2011 року перерахувала до державного бюджету 48,5 мільярдів гривень (6,06 мільярда доларів) митних платежів.

Читайте також:

СБУ затримала кілька десятків митників в Одеському порту

Митниця за місяць поповнила бюджет на 10 мільярдів

Держмитниця заробила за півроку 6 мільярдів доларів

Митниця поставить відео на всіх пунктах пропуску

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: