Янукович присвоїв трьом шахтарям звання Героїв України

Президент підписав укази про присвоєнням двом гірникам з Донеччини й одному з Луганщини звання Героїв за самовіддану шахтарську працю.

Президент Віктор Янукович присвоїв трьом гірникам звання Герой України.

Зокрема Указом №870/2010 звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка" за героїчну і багаторічну самовіддану шахтарську працю, досягнення високих виробничих показників у видобутку вугілля присвоєно бригадирові гірників очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта № 81 "Київська" державного підприємства "Ровенькиантрацит" (Луганська область) присвоєно Ігорю Юрченку.

Указом №871/2010 звання Герой України за встановлення визначного результату у видобутку вугілля, самовіддану шахтарську працю і трудову доблесть присвоєно забійнику на відбійних молотках товариства "Орендне підприємство "Шахта "Новодзержинська" (Донецька область) Сергію Шемуку.

Указом № 872/2010 за героїчну і багаторічну самовіддану шахтарську працю, досягнення високих виробничих показників у видобутку вугілля звання Герой України присвоєно забійнику на відбійних молотках структурного підрозділу "Шахта "Єнакієвська" державного підприємства "Орджонікідзевугілля" (Донецька область) Івану Шевченку.

Раніше перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв доручив Мінфіну направити 800 млн грн на розрахунки з заборгованості по зарплаті шахтарям.

У Донецькій області гірники двох єнакіївських шахт "Червоний Профінтерн" і "Юний комунар" на знак протесту проти невиплати зарплати оголосили про акції протесту. Коли Держказначейство перерахувало на рахунок ДП "Укрвуглеторфреструктуризація" більше 33 млн грн, шахтарі скасували страйк.

Загальна сума заборгованості з зарплати по вугледобувних і шахтобудівних підприємствах Донецької обл. станом на липень ц.р. складала 1,6 млрд грн.

Читайте також:

Янукович наказав урізати пенсії депутатам

Янукович відповів критикам: "Я схожий на людину, яка чогось боїться?"

Уряд виділить 800 млн на борги по зарплатам шахтарям

Тільки 30 з 227 шахт в Україні відповідають нормам безпеки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: