Янукович розповів дітям, як у школі був майже круглим відмінником

Президент Віктор Янукович 1 вересня завітав до київської школи №16. І зізнався, що, хоча вчився добре, до школи любив ходити "як і всі".

Президент Віктор Янукович вранці 1 вересня відвідав свято Першого дзвоника у київській школі №16 із поглибленим вивченням англійської мови.

Пригадуючи своє дитинство, він розповів, в його табелі було лише чотири "4-ки", всі інші - "5-ки". За словами президента, "4-ки" в нього були з української мови та літератури, з російської мови та літератури."Там була одна вчителька, вона була дуже сувора", - зазначив Янукович.

При цьому президент не відповів на запитання, яким був його улюблений предмет.

"Я завжди любив спорт", - згадав Янукович пізніше.

У відповідь на запитання журналістів, чи любив він ходити до школи, президент трохи заперечливо хитнув головою і сказав: "Я такий, як і всі".

"Було по-різному. З однієї сторони хотілося друзів завжди побачити після літа, поділитися враженнями...", - згадав Янукович.

Учням школи глава держави подарував комп'ютерний клас. "Ви ж не думайте, що я прийшов сьогодні з порожніми руками. Я хочу залишити добру пам'ять для наших учнів - і подарувати цій школі сучасний комп'ютерний клас", - заявив він, виступаючи перед присутніми на святковій лінійці.

"Я хочу побажати всім нам віри в те, що ми з року в рік будемо будувати нашу красиву державу", - додав президент.

Після цього на подвір'ї школи відбувся невеличкий танцювальний виступ, який підготували діти, після чого урочисте зібрання продовжилося в будівлі школи.

Нагадаємо, з нагоди 1 вересня журналісти знайшли шкільні журнали Януковича. Виявилося, що в перших класах він був відмінником. Шкільним наказом від 25 травня 1958 року за відмінну поведінку і хорошу успішність Януковичу було оголошено подяку.

Читайте також:

1 вересня: в Україні розпочався новий навчальний рік

Журналісти розкопали шкільні журнали Януковича

Перший урок у школах пройде під передвиборчим гаслом Януковича

У школи повернулась 11-річна освіта

ВідеоЯнукович розповів, як вчився в школі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: