Янукович розповів у Давосі про свою мрію

Під час українського ланчу Янукович розповів про свою мрію: щоб український народ об'єднався в розвитку економіки разом з владою.

У Давосі президент України Віктор Янукович повідомив, що його мрією є згуртування українців в економічному розвитку країни.

"Я хочу, щоб український народ об'єднався в розвитку економіки разом з владою", - сказав Янукович в Давосі під час українського ланчу, організованого Фондом Віктора Пінчука, відповідаючи на питання, яка в нього мрія.

Янукович мріє, щоб рішення, які він вжив разом зі своєю командою, отримали підтримку українців. "Щоб я і моя команда отримали довіру людей, тому що ми зараз дбаємо не про свої інтереси, а щоб країна мала майбутнє", - додав він.

Президент, до того ж, хоче побачити позитивні результати розпочатих ним реформ. "Я хочу своїми очима побачити, як те, що ми зараз робимо, почало приносити користь", - зазначив він.

У пятницю, 28 січня, Янукович також заявив, що ніколи не жив мріями. Зокрема, відповідаючи на запитання одного з учасників українського ланчу в Давосі про те, що, якщо б у нього була чарівна паличка, то коли б він хотів бачити Україну в ЄС, глава держави сказав: "На жаль, у мене таке дитинство було, і юність, і таке життя, що я ніколи не жив мріями. І я цього не хочу. Я реаліст, максималіст у своєму житті. Тому я буду йти цим шляхом настільки потужно, наскільки в мене і українського народу вистачить сил".

Нагадаємо, президент перебуває на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Він зупинився не у самому Давосі, а на невеликій гірській віллі "Сурлей", яка вже сім років є резиденцією українських керівників, які приїжджають на форум.

Читайте також:

Новий конфуз: Янукович у Давосі не зміг прочитати гасло України

Янукович впевнений, що скоро Україна перестане пручатися його реформам

Герман про свободу в Україні: бідний не може бути вільним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: